Przepuklina pachwinowa

Problemy, pytania, porady, ćwiczenia. Technika gry na trąbce.
krystiano1993
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 88
Rejestracja: 28 gru 2007, 15:42
Instrument/y: King 1501
Ustnik/i: Bach 7c
Lokalizacja: sulmierzyce

Przepuklina pachwinowa

Post autor: krystiano1993 » 27 sie 2014, 15:56

Witam czy znajduje się na forum osoba która odbyła operację przepukliny pachwinowej. Wczoraj minął miesiąc od operacji, chirurg powiedział że po miesiącu mogę zacząc delikatnie cwiczyc ale byc może tutaj jest ktoś kto przechodził to samo i ma jakieś dokładniejsze informacje po jakim czasie można zacząc :)

Michas1007
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: 2 lut 2012, 18:54
Instrument/y: Schagerl Superior S1L
Ustnik/i: Schilke 15
Lokalizacja: Mikołów

Post autor: Michas1007 » 16 paź 2014, 18:48

Hej :)) ja przeszedłem operację przepukliny w tym roku na początku marca co prawda mialem jeszcze inne klopoty z pozrywanymi tkankami ale wszystko w porzadku ;) u mnie wygladalo następująco, miałem wszytą siatke co znacznie wzmacnia miejsce pachwiny, m1, 5 miesiaca calkowicie bez grania, poczatek maja zaczynam cos grac, nalezy pamietac ze dla lepszego gojenia i podporu rany lepiej przez pierwszy okres "stawania na nogi" grac na siedząco gdyż podpierasz to miejsce, ja dla pewnosci zakupilem sobie pas dla podtrzymania tego miejsca i na poczatku też go używałem jeszcze jedna ważna rzecz to pamietaj aby zaczynac powoli i raczej w niskich rejestrach a po 3, 4 miesiacach grania nie bedzie sladu po operacji ;) powrotu do zdrowka !

Awatar użytkownika
Ajuishkur
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 259
Rejestracja: 6 maja 2006, 13:21
Instrument/y: carol brass 7660 i 5284,jupiter 846rl
Ustnik/i: jet tone 7d, 10s, lmcx,symphonic c, mf (fl)
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Ajuishkur » 16 paź 2014, 21:16

A ja jeśli mogę zaproponować na poczatku stricte ćwiczenia oddechowe i gra na samych ustach bez instrumentu czy nawet ustnika.To tak przez dwa tygodnie później ustnik tydzień,dwa.
Jak ktoś ma pytania piszcie na ten profil ;)
https://instagram.com/captaintrumpet?ut ... E0OTdkZA==

krystiano1993
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 88
Rejestracja: 28 gru 2007, 15:42
Instrument/y: King 1501
Ustnik/i: Bach 7c
Lokalizacja: sulmierzyce

Post autor: krystiano1993 » 24 paź 2014, 10:25

Dzięki :) jutro mijają 3 miesiące od operacji a ja gram już od 2 msc i raczej nic nie dolega więc wszystko w porzadku :)

ODPOWIEDZ