Łódź - gdzie można się uczyć?

Problemy, pytania, porady, ćwiczenia. Technika gry na trąbce.
kuba6710
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: 29 lis 2013, 16:21
Instrument/y: Trąbka
Ustnik/i:
Lokalizacja: Bydgoszcz

Łódź - gdzie można się uczyć?

Post autor: kuba6710 » 18 paź 2015, 22:11

Kiedyś grałem na trąbce. Niestety przestałem jakoś 2 - 3 lata temu. Teraz postanowiłem, wraz z początkiem studiów w Łodzi, powrócić do tego instrumentu. Grałem chyba z 4 lata, znam podstawy techniki gry na trąbce i myślę że jestem w stanie ćwiczyć sam, ale mimo wszystko wolałbym conajmniej raz na tydzień, dwa, konsultować swoje postępy z nauczycielem. Czy możecie polecić w takim razie gdzie w Łodzi można tanio uczyć się na gry na trąbce? Nie chodzi mi o szkoły typu Yamaha. One są pewnie drogie a nauki na trąbce uczy tam w najlepszym wypadku jakiś saksofonista i to w grupie. Chodzi mi bardziej o takie instytucje jak jakiś dom kultury czy Pałac Młodzieży, przy którym działa jakiś Big Band. W Bydgoszczy, skąd pochodzę, chodziłem przez jakiś czas na lekcje gry na trąbce do Pałacu Młodzieży. Musiałem za nie płacić symboliczne 50zł/rok, a odbywały się one co tydzień z profesjonalnym trębaczem, w 2-osobowych grupach ( cóż nie można mieć wszystkiego :p ). Czy można gdzieś się zapisać na coś podobnego w Łodzi?
Ostatnio zmieniony 19 paź 2015, 19:46 przez kuba6710, łącznie zmieniany 1 raz.

ODPOWIEDZ