J.Michael TR-380

Amati, B&S, Eastman, Ever Play, Fides, Getzen, Holton, J. Michael, J. Scherzer, Jupiter, Kanstul, King, Polmuz, Roy Benson, Schagerl, Schilke, Selmer, Stagg, Stomvi, Vincent Bach, Yamaha... i inne.
Awatar użytkownika
Bazyl
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 119
Rejestracja: 12 lis 2007, 19:57
Instrument/y: J.Michael TR-380
Ustnik/i:
Lokalizacja: Wasilków

Post autor: Bazyl » 18 lis 2007, 13:09

Ja gram na J.Michael TR-380 Trąbka (Bb). Nawet ładny dźwięk ma:p tylko z biegiem czasu schodzi lakier... niestety... :???: Chciałbym się dowiedzieć co o niej sądzicie?? :?: :smile:
Życie jest jak trąbka w orkiestrze jazzowej. Jeśli nic w nią nie tchniesz, nic z niej nie wyjdzie.
Louis Armstrong (1901–1971)

Awatar użytkownika
Immortal4ever
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1882
Rejestracja: 23 cze 2007, 19:58
Instrument/y: Kilka cosi....
Ustnik/i: Vincent Bach CORP. 1C i Bach 7C
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Post autor: Immortal4ever » 18 lis 2007, 13:20

Lakierem nie ma się specjalnie co przejmować...W tej klasie cenowej nie można się spodziewać cudów... Ważne że tłoki chodzą, konkretnie brzmi i nie rozlatuje się w dłoniach. Jeślichodzi o instrumenty z tej półki co J.Michael to myślę, że znalezienie czegoś lepszego będzie trudne (chyba, że rzucasz się na wyższy model J.Michael'a) :wink:
Już od najmłodszych lat mój spaczony charakter mówi mi, że jestem inny niż ogół śmiertelników. Tu również odnoszę sukcesy.

Awatar użytkownika
Bazyl
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 119
Rejestracja: 12 lis 2007, 19:57
Instrument/y: J.Michael TR-380
Ustnik/i:
Lokalizacja: Wasilków

Post autor: Bazyl » 18 lis 2007, 13:32

Narazie muszę zostać przy tej trąbce:) ale mam zamiar sprawić sobie jakąś Yamaszke tylko że w dostępnej cenie :smile:
Życie jest jak trąbka w orkiestrze jazzowej. Jeśli nic w nią nie tchniesz, nic z niej nie wyjdzie.
Louis Armstrong (1901–1971)

Awatar użytkownika
Immortal4ever
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1882
Rejestracja: 23 cze 2007, 19:58
Instrument/y: Kilka cosi....
Ustnik/i: Vincent Bach CORP. 1C i Bach 7C
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Post autor: Immortal4ever » 18 lis 2007, 13:34

Zależy co rozumiesz przez dostępną cenę :?: ... No ale nie miejsce tu by dewagowac na takie sprawy...temat jest o J.Michael'ach...
Już od najmłodszych lat mój spaczony charakter mówi mi, że jestem inny niż ogół śmiertelników. Tu również odnoszę sukcesy.

Tuniek
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 7
Rejestracja: 10 sty 2008, 19:44
Instrument/y: ROY BENSON TR-302s
Ustnik/i:
Lokalizacja: Białystok

Post autor: Tuniek » 10 sty 2008, 20:48

Ja sadzę że jak na moje umiejętności ta trąbka jak narazie wystarcza :smile: bo sam gram na identycznej :razz: a Tobie bazyl naprawde przydała się dobra trąbka :grin:

ODPOWIEDZ