Holton T602 czy Conn Director ?

Amati, B&S, Eastman, Ever Play, Fides, Getzen, Holton, J. Michael, J. Scherzer, Jupiter, Kanstul, King, Polmuz, Roy Benson, Schagerl, Schilke, Selmer, Stagg, Stomvi, Vincent Bach, Yamaha... i inne.
trebacz
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 59
Rejestracja: 28 lip 2006, 01:15
Instrument/y: Holton Collegiate
Ustnik/i:
Lokalizacja: Poland

Holton T602 czy Conn Director ?

Post autor: trebacz » 17 gru 2007, 22:03

Mój nauczyciel przywiózł mi ostatnio trąbę HoltonT602 z fabryki w Elkhart i zaproponował zamianę ( obecnie mam Conna Directora ) jak uważacie, która rura jest lepsza ?

Awatar użytkownika
havk
Moderator
Moderator
Posty: 1564
Rejestracja: 10 kwie 2006, 16:18
Instrument/y: Yamaha 4335G
Ustnik/i: Stomvi 4C Marcinkiewicz 7-S
Lokalizacja: Kraków/Częstochowa

Post autor: havk » 18 gru 2007, 13:41

sprawdz, na której ci się lepiej gra :P hmm... długo masz tego directora? i czy był smigany jak go kupiłęs? Zle ci sie na nim gra? jak odpowiesz na te pytania, to wtedy mozna ci cos doradzic ;)

Awatar użytkownika
Devil_inside
Moderator
Moderator
Posty: 1433
Rejestracja: 26 maja 2007, 14:54
Instrument/y: Bach Stradivarius 43,Yamaha,Courtois,Schagerl
Ustnik/i: Laskey 70MC i kilka innych
Lokalizacja: Wałbrzych/Wro/Wawa

Post autor: Devil_inside » 18 gru 2007, 13:57

poproś go żeby Ci ją dal na 2 tygodnie na testy-po tym czasie sam będziesz wiedział która jest dla Ciebie lepsza.
Ćwiczyć!! Nie gadać!! ;)

Awatar użytkownika
Skoti
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 25
Rejestracja: 15 gru 2007, 20:33
Instrument/y: KANSTUL ZKT1537, Stomvi Elite Piccolo
Ustnik/i:
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie

Racja

Post autor: Skoti » 22 gru 2007, 12:02

Koledzy maja racje.Trzeba pograc, poprobowac.Mialem kiedys holtona T602C- trabke in C i byla nawet fajna, tylko byly klopoty z intonacja.Wiec sprawdz jak sie ma intonacja na niej przy pomocy tunera. Wyciągnij rurkę strojeniową na ok 1 cm i ustaw tuner na 442 Hz(stroj francuski). Jak się bedzie zgadzac w rejestrze od g1 do c2 to potem sprawdz czy poszczegolne dzwieki ni odbiegaja jakos od normy. Szczegolnie wrazliwe to es2 i e2.

ODPOWIEDZ