Stewart Ellis

Amati, B&S, Eastman, Ever Play, Fides, Getzen, Holton, J. Michael, J. Scherzer, Jupiter, Kanstul, King, Polmuz, Roy Benson, Schagerl, Schilke, Selmer, Stagg, Stomvi, Vincent Bach, Yamaha... i inne.
Sir_Michu
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: 6 sty 2008, 23:29
Instrument/y: Yamaha 6335 HS
Ustnik/i:
Lokalizacja: 3City

Stewart Ellis

Post autor: Sir_Michu » 7 sty 2008, 01:38

Witam, czy ktoś miał może styczność z tym sprzętem ? Jak wypada w porównaniu do J.Michael'a ? Interesuje mnie opnia na temat trąbki do której link poniżej, pozdrawiam!
http://sklep.fabrykadzwieku.net.pl/Inst ... 00-BC.html

Awatar użytkownika
Immortal4ever
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1882
Rejestracja: 23 cze 2007, 19:58
Instrument/y: Kilka cosi....
Ustnik/i: Vincent Bach CORP. 1C i Bach 7C
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Post autor: Immortal4ever » 7 sty 2008, 10:52

Ja osobiście nie spotkałem się z tą trąbką i nie znam nikogo kto by na niej grał. O tej firmie wiem tyle że oferuje ją kilka zagranicznych sklepów internetowych na tym samym poziomie co podstawowe Amati (jakiś sklep angielski ale nie mam na razie do niego linku...jak znajdę to wrzucę). Z resztą cenowo nawet w polsce są porównywalne. Co J.Michael to kilku moich kolegów gra na tych trąbkach (TR-450 i jakiś flugelhorn). I nie narzekają. Ja jak się dorwałem do tej trąbki to nie miałem na co narzekać. Tłoczki chodzą przyzwoicie, nawet jakoś brzmi a wykonanie na dobrym poziomie...

EDIT: 500-ny post...hehe
Już od najmłodszych lat mój spaczony charakter mówi mi, że jestem inny niż ogół śmiertelników. Tu również odnoszę sukcesy.

ODPOWIEDZ