ZGINĘŁA TRĄBKA

Amati, B&S, Eastman, Ever Play, Fides, Getzen, Holton, J. Michael, J. Scherzer, Jupiter, Kanstul, King, Polmuz, Roy Benson, Schagerl, Schilke, Selmer, Stagg, Stomvi, Vincent Bach, Yamaha... i inne.
JL
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: 5 lut 2008, 14:24
Instrument/y: yamaha
Ustnik/i:
Lokalizacja: Białystok

ZGINĘŁA TRĄBKA

Post autor: JL » 5 lut 2008, 20:32

:cry: Wczoraj w autobusie linii21 w Białymstoku zginęła półroczna trąbka : srebrna Yamaha 4335. Była w czarnym futerale. Był tam też dodatkowy ustnik i tłumik. Ogłoszenia o nagrodzie dla znalazcy nie skutkują. Gdyby ktoś słyszał, że gdzieś, ktoś cos podobnego sprzedaje .............
JL

Awatar użytkownika
Devil_inside
Moderator
Moderator
Posty: 1433
Rejestracja: 26 maja 2007, 14:54
Instrument/y: Bach Stradivarius 43,Yamaha,Courtois,Schagerl
Ustnik/i: Laskey 70MC i kilka innych
Lokalizacja: Wałbrzych/Wro/Wawa

Post autor: Devil_inside » 5 lut 2008, 20:54

masz spisany numer seryjny? jakieś szczególne cechy? charakterystyczne wgniecenia?? rysy?
Ćwiczyć!! Nie gadać!! ;)

Max
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 38
Rejestracja: 28 sty 2008, 01:35
Instrument/y: Robił ją gość z Selmera ale to nie Selmer
Ustnik/i: AR Resonance MLC40-7
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Max » 5 lut 2008, 22:20

heh...ja wstyd się rpzyznać zostawiłem moją 20 letnią schilke w pociągu...potem już tylko biegłem ile sił w nogach i na szczęście się odnalazła...

JL
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: 5 lut 2008, 14:24
Instrument/y: yamaha
Ustnik/i:
Lokalizacja: Białystok

Post autor: JL » 5 lut 2008, 22:25

Devil_inside pisze:masz spisany numer seryjny? jakieś szczególne cechy? charakterystyczne wgniecenia?? rysy?

Jeśli numer seryjny bedzie na gwarancji to powinienem go mieć. Poszukam. Trąbka była w idealnym stanie: żadnych wgnieceń. Może malutkie zadrapanie na środkowym tłoku.
JL

Awatar użytkownika
Devil_inside
Moderator
Moderator
Posty: 1433
Rejestracja: 26 maja 2007, 14:54
Instrument/y: Bach Stradivarius 43,Yamaha,Courtois,Schagerl
Ustnik/i: Laskey 70MC i kilka innych
Lokalizacja: Wałbrzych/Wro/Wawa

Post autor: Devil_inside » 5 lut 2008, 22:37

oby byl. i tu przestroga dla wszystkich trębaczy!! mieć spisane wszelkie numery trąbki!! jeśli ktoś ją będzie próbował sprzedać w srodowisku muzycznym to sie znajdzie. chociaż szczerze mówiąc to prędzej menele ją sprzedadzą na złom :/
Ćwiczyć!! Nie gadać!! ;)

ODPOWIEDZ