firma

Amati, B&S, Eastman, Ever Play, Fides, Getzen, Holton, J. Michael, J. Scherzer, Jupiter, Kanstul, King, Polmuz, Roy Benson, Schagerl, Schilke, Selmer, Stagg, Stomvi, Vincent Bach, Yamaha... i inne.
Awatar użytkownika
adam113
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1073
Rejestracja: 1 wrz 2007, 23:00
Instrument/y: Schagerl T-2000S, Yamaha 5335G
Ustnik/i: Bruno Tilz 1CE , Hammond & Designe 4ML
Lokalizacja: Osiek

firma

Post autor: adam113 » 19 lip 2008, 20:25

Co to jest za firma ARNOLDS & SONS??

Awatar użytkownika
Immortal4ever
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1882
Rejestracja: 23 cze 2007, 19:58
Instrument/y: Kilka cosi....
Ustnik/i: Vincent Bach CORP. 1C i Bach 7C
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Post autor: Immortal4ever » 19 lip 2008, 21:26

Mój brat miał ustnik tej firmy i był średnio z niego zadowolony. Ja osobiście nie grałem na tych instrumentach natomiast opinie są różne. Dwóch moich kolegów chwali tą markę (zastrzegam jednak że grają na puzonach). Natomiast ludzie, którzy grali na tych trąbkach raczej nie wypowiadali sie o nich przychylnie.
Już od najmłodszych lat mój spaczony charakter mówi mi, że jestem inny niż ogół śmiertelników. Tu również odnoszę sukcesy.

MicekRBK
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 96
Rejestracja: 16 mar 2008, 22:20
Instrument/y: YAMAHA YTR 4335G
Ustnik/i:
Lokalizacja: Łobez

Post autor: MicekRBK » 20 lip 2008, 11:08

Potwierdzam mam kolegów którzy grają na PUZONACH z tej firmy i są zadowoleni, ale nie wiem jakie są trąbki z tej firmy ja osobiście nie widziałem nikogo z trąbką z tej firmy.

Awatar użytkownika
damalu
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 667
Rejestracja: 19 wrz 2006, 21:04
Instrument/y: YTR 4335 GS
Ustnik/i: Vincent Bach 1 1/4 C
Lokalizacja: W-wa / Krk
Kontakt:

Post autor: damalu » 20 lip 2008, 12:54

Ja przez jakiś czas próbowałam grać na ustniku 3c tej firmy . W porównaniu z Yamaszką (ten sam rozmiar) wypadł w moim odczuciu dużo gorzej. Bardzo płaski rant, jak dla mnie dość niewygodny.
Moja koleżanka, grająca na sakshornie na ustniku tej firmy również podziela moją opinię co do kiepskiej jakości.
Poza tym przy normalnym użytkowaniu szybko odpada srebrzenie (szczególnie na części, którą umieszcza się w trąbce).

Ponadto zachęcam do zapoznania się z tematami:
http://www.trumpet.art.pl/viewtopic.php ... nolds+sons

Awatar użytkownika
mischka
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 883
Rejestracja: 17 kwie 2008, 10:17
Instrument/y: Meinl
Ustnik/i: Stomvi
Lokalizacja: opolskie

Post autor: mischka » 21 lip 2008, 15:56

mam dwa ustniki tej firmy jeden 3c drugi 5c, ten pierwszy wogole mi nie podchodzi, na drugim zupelnie fajnie brzmialem ale wygoda grania jest raczej na srednim poziomie, jednym slowem stosunek jakosci do ceny jest uczciwy (to takie moje prywatne zdanie)

osobiscie bardzo polecam ustniki Marcinkiewicz, dla mnie fantastyczny sprzet...
"w życiu piękne są tylko chwile..."

ODPOWIEDZ