Getzen 700 Eterna ll

Amati, B&S, Eastman, Ever Play, Fides, Getzen, Holton, J. Michael, J. Scherzer, Jupiter, Kanstul, King, Polmuz, Roy Benson, Schagerl, Schilke, Selmer, Stagg, Stomvi, Vincent Bach, Yamaha... i inne.
Awatar użytkownika
johniak
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 25
Rejestracja: 7 cze 2010, 13:29
Instrument/y: J. Michael tr-300s /Amati atr-401
Ustnik/i: yamaha 11b4
Lokalizacja: Wrocław/Siewierz

Getzen 700 Eterna ll

Post autor: johniak » 17 paź 2017, 13:26

Cześć!

Jak pisałem w ofertach w dziale kupię poszukuję trąbki za około 3000zł, szukam zarówno w nowych jak i używanych.
Z nowych narazie najbardziej skupiłem się na yamaszce 4335GSII

Za to z używanych zwróciłem uwagę na Getzen 700 Eterna ll

https://www.olx.pl/oferta/trabka-getzen ... 681b2c8d41

Wydaje mi się to bardzo ciekawa oferta, nawet aż zbyt ciekawa, więc zacząłem się zastanawiać czy ta trąbka to nie jest podróbka (da się znaleźć podrobione bachy) dodatkowo skłonił mnie do tej myśli fakt, że posiada nieoryginalny pokrowiec. Jak sprawdzić, czy ta trąbka jest oryginalna, dodatkowo co uważacie o tej trąbce i jakie macie o niej opinie?

Kiepski
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 36
Rejestracja: 24 kwie 2017, 14:50
Instrument/y: Getzen 490S
Ustnik/i: Amati 3C, JK 3C
Lokalizacja: Starogard Gdański
Kontakt:

Post autor: Kiepski » 17 paź 2017, 19:12

Te trąbki używane mniej więcej po tyle chodzą, wątpię by to była podróbka. O futerale się nie wypowiem czy jest oryginalny bo nigdy nie miałem Bacha :P. Co do tego modelu to porównałbym go do modeli Yamahy 6335, naprawdę świetny instrument. Miałem go ostatnio przez chwilę w rękach i gra świetnie, tłoki chodzą lekko. Moim zdaniem nie pożałujesz tego zakupu.

piotr80
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 268
Rejestracja: 14 sty 2010, 18:25
Instrument/y: Holton MF 550s/Benge #3 flug
Ustnik/i: Warburton 4md,4s,4fld
Lokalizacja: Polska

Post autor: piotr80 » 18 paź 2017, 08:23

Trąbka świetna , tłoki rewelacja jedne z najlepszych na rynku. Instrument nie do zdarcia. Futerał też bardzo solidny, nie ma znaczenia że to z innej trąbki. Za to pancerny. Bierz Getzena..

Awatar użytkownika
djfender
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 80
Rejestracja: 3 gru 2016, 21:04
Instrument/y: SCHAGERL Academica Superior S1S
Ustnik/i: Yamaha 18C4-GP
Lokalizacja: ZG

Post autor: djfender » 18 paź 2017, 22:34

Cena z OLX jest "normalna" (nie nazwałbym ją podejrzliwie atrakcyjną). Jeśli chcesz mieć większą pewność towaru to skontaktuj się z mischka, który de facto proponuje Ci Getzen Eterna. Sam od niego nie kupowałem nigdy, ale ma wiele świetnych opinii na tym forum.

Awatar użytkownika
Waldek Krukowski
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 245
Rejestracja: 24 lut 2013, 21:35
Instrument/y: Bach Strad. 37, Stomvi Elite, E-Benge
Ustnik/i: Bach 1 1/2C Corp., Yamaha 16C4 GP,
Lokalizacja: Warszawa/Różan

Post autor: Waldek Krukowski » 24 paź 2017, 22:19

Getzen 700 czy Yamaha 4 co tu porównywać.???
Getzen bije na głowę yamahę tej serii, pod każdym względem.
Cena nie jest zbyt niska. Moim zdaniem można się śmiało potargować bo być może trzeba będzie zrobić stanfardowy przeglad i konserwację. To koszt ok 200pln, ale w większości przypadków warto taki sobie zafundować.
Co do futerału to oryginalny jest fajny i mobilny ale bardzo mały i nic prócz inst. nie pomieści. Ten jest o niebo pojemniejszy.
"...Aby być mistrzem nigdy nie przestawaj być uczniem..."

ODPOWIEDZ