jaka trabke byscie polecili:)

Amati, B&S, Eastman, Ever Play, Fides, Getzen, Holton, J. Michael, J. Scherzer, Jupiter, Kanstul, King, Polmuz, Roy Benson, Schagerl, Schilke, Selmer, Stagg, Stomvi, Vincent Bach, Yamaha... i inne.
Awatar użytkownika
Ajuishkur
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 259
Rejestracja: 6 maja 2006, 13:21
Instrument/y: carol brass 7660 i 5284,jupiter 846rl
Ustnik/i: jet tone 7d, 10s, lmcx,symphonic c, mf (fl)
Lokalizacja: Katowice

jaka trabke byscie polecili:)

Post autor: Ajuishkur » 24 paź 2007, 15:30

Leblanc arturo sandoval
stomvi 5335 sreria 330
holton st 307 maynard fergusson
jupiter 1200s
jupiter 1604s tribune xo
getzen 3051
yamaha 8

jesli chodzi o parametry i wstyd przyznac prezencje:P to najbardziej mi pasuje jupiter 1604s i holton maynard'a. Czy ktos gral moze na tych trabkach, czy mozecie powiedziec cos wiecej o ktorejs z nich?


Ps. ceny wszytskich trabek to okolo 4500-5000 zl , wszystkie mozna zobaczyc na http://www.wwbw.com/ w polsce niestety sa 2 razy droższe

Awatar użytkownika
Devil_inside
Moderator
Moderator
Posty: 1433
Rejestracja: 26 maja 2007, 14:54
Instrument/y: Bach Stradivarius 43,Yamaha,Courtois,Schagerl
Ustnik/i: Laskey 70MC i kilka innych
Lokalizacja: Wałbrzych/Wro/Wawa

Post autor: Devil_inside » 24 paź 2007, 19:26

moim zdaniem powinieneś przed zakupem na nich pograć :P wtedy będziesz wiedział która Ci pasuje. kupowanie instrumentu za 5000 w ciemno jest moim zdaniem bez sensu. warto kiedyś zmarnować jeden czy 2 dni i pojechać do jakiegoś sklepu muzycznego albo dwóch i pograć na różnych instrumentach-wtedy będziesz miał mniej więcej przegląd tego co Ci leży i co jak brzmi. z tego co napisałeś to najlepiej mi wygląda stomvi-grałem na niej, podobała mi sie, yamaha też jest fajna-kumpel ma-chociaż sam bym jej nie kupił, brzmienie mi sie nie podoba, jupiter to marka która produkuje dobre instrumenty dla poczatkujących-nigdy nie widziałem żeby ktoś grał zawodowo na ich trąbkach. o pozostałych nie wiem nic :P
Ćwiczyć!! Nie gadać!! ;)

gryzek
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 174
Rejestracja: 21 paź 2007, 09:48
Instrument/y: Getzen 300series
Ustnik/i: Bach 7C,3C, Kelly 3C
Lokalizacja: Krobia

Post autor: gryzek » 25 paź 2007, 15:06

ja gram na getzen a znajomi na yamaha, selmer, stomvi wszystkie trąbki co wymieniłeś są dobre ale polecił bym Ci Yamahe 8 :wink:

ODPOWIEDZ