Powrót do muzyki po przerwie .Edukacja. Problem

Różne zagadnienia związane z trąbką nie pasujące do reszty działów.
mike770
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: 14 lip 2015, 02:32
Instrument/y: Yamaha 5
Ustnik/i: yamaha 16b4
Lokalizacja: Kraków

Powrót do muzyki po przerwie .Edukacja. Problem

Post autor: mike770 » 15 lip 2015, 21:38

Cześć Jestem nowy na forum i mam problem , liczę na poradę.Zwłaszcza bardziej zorientowanych w temacie. Otóż mam 19 lat , i 3 lata temu rzuciłem naukę na II st. kończąc edukacje na 3 klasach (w połowie) . Przez ten czas (3 lata) nie grałem w ogóle. ;( na trąbce zacząłem ćwiczyć od 1 msc .Myślę żeby wrócić i skończyć edukacje, a być może wiązać przyszłość z akademia muzyczna. i zwiazku z tym pytanie czy mam szanse jeszcze skończyć dyplom , pójść na akademie i zarabiać na tym, po takiej przerwie w grze. Dodam że jestem uważany za utalentowana osobę, ale nie wiem czy to wystarczy i czy przy cieżkiej pracy nadrobię ogromne zaległości bo wiem że ludzie w moim wieku powinni już wymiatać a ja nawet i podwójnego staccata nie umiem . A do szkoły wiem że mnie przyjmą ,tylko nwm czy jest sens . bardzo prosiłbym o odpowiedzi, bo nwm co robić . Pozdro

Awatar użytkownika
andrzej-199017
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 685
Rejestracja: 27 wrz 2011, 21:27
Instrument/y: Amati ATR606S
Ustnik/i: Gewa 3C
Lokalizacja: MOD Postomino
Kontakt:

Post autor: andrzej-199017 » 16 lip 2015, 16:08

Zarabiać grając nie jest wcale łatwo. Tyle mogę się w tym temacie wypowiedzieć.
www.orkiestra-postomino.weebly.com
www.chomikuj.pl/andrzej-199017
facebook Młodzieżowa Orkiestra Dęta w Postominie

mike770
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: 14 lip 2015, 02:32
Instrument/y: Yamaha 5
Ustnik/i: yamaha 16b4
Lokalizacja: Kraków

Post autor: mike770 » 16 lip 2015, 17:49

andrzej-199017 pisze:Zarabiać grając nie jest wcale łatwo. Tyle mogę się w tym temacie wypowiedzieć.

Z tego sobie doskonale zdaje sprawę. Nie mówmy o zarabianiu ale narazie skupmy sie na II st. , przez tą przerwe wyszłem trochę z tematu i moj poziom techniczny jak i kondycja nie sa zbyt dobre(oczywiście że coś pamietam jak się gra i skala d3 nie sprawia problemu mimo takiej przerwy) , i interesuja mnie opinie czy jest toretycznie nawet, mozliwe nadrobic zaległości do dyplomu w ciagu 3 lat i zdac na akademie. Bo jezeli to nie ma sensu to nie bede sie w to pakował z góry skazany na porażkę.A wtej chwili ważą się losy tego co bede robić w życiu, a nie ukrywam że naprawdę bardzo lubie ten instrument i jeżeli bede wiedział że jest szansa to bede miał dużą motywację do cieżkiej pracy.

ODPOWIEDZ