Warburton

Małe, duże, płytkie, głębokie, plastikowe i wygięte...
baran90
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 109
Rejestracja: 27 mar 2009, 16:37
Instrument/y: Yamaha YTR 6340 ST
Ustnik/i: WARBURTON 4M, WARBURTON 7S, a&s 1 1/2c
Lokalizacja: Rostarzewo

Warburton

Post autor: baran90 » 19 mar 2010, 20:20

Mam od dzisiaj ustnik z wymiennymi końcówkami WARBURTON 4M i 7S, fajnie mi sie dzisiaj na nim grało i nawet niezle brzmi ale praktycznie nic na temat tej marki nie wiem oprócz tego ze ustniki lepsze od bacha są z tego co na forum czytałem, jeśli ktoś coś wie na ich temat to licze na jakieś opinie;)


Regulamin. pkt.13,kwestię stylu i interpunkcji(a raczej jej braku) posta pomijam. pzdr. Devil
Ostatnio zmieniony 19 mar 2010, 20:32 przez baran90, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
bene
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 219
Rejestracja: 17 maja 2006, 11:30
Instrument/y: B&S II 3143S, B&S 3137S, Access Virus
Ustnik/i: Stork Custom Vacchiano 2C+25C PUMPED, Laskey
Lokalizacja: toruń

Re: Warburton

Post autor: bene » 19 mar 2010, 20:57

baran90 pisze:Mam od dzisiaj ustnik z wymiennymi końcówkami WARBURTON 4M i 7S, fajnie mi sie dzisiaj na nim grało i nawet niezle brzmi ale praktycznie nic na temat tej marki nie wiem oprócz tego ze ustniki lepsze od bacha są z tego co na forum czytałem, jeśli ktoś coś wie na ich temat to licze na jakieś opinie;)


Regulamin. pkt.13,kwestię stylu i interpunkcji(a raczej jej braku) posta pomijam. pzdr. Devil
Są lepsze od bacha? Serio? A w czym i dla kogo?

baran90
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 109
Rejestracja: 27 mar 2009, 16:37
Instrument/y: Yamaha YTR 6340 ST
Ustnik/i: WARBURTON 4M, WARBURTON 7S, a&s 1 1/2c
Lokalizacja: Rostarzewo

Post autor: baran90 » 19 mar 2010, 21:55

na tym forum przeczytałę zdanie w tym stylu "ostatnio schagerl robi ustniki które zbliżają sie jakościowo do bacha ale do worburtona to im jeszcze wiele brakuje"

Awatar użytkownika
bene
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 219
Rejestracja: 17 maja 2006, 11:30
Instrument/y: B&S II 3143S, B&S 3137S, Access Virus
Ustnik/i: Stork Custom Vacchiano 2C+25C PUMPED, Laskey
Lokalizacja: toruń

Post autor: bene » 20 mar 2010, 07:08

baran90 pisze:na tym forum przeczytałę zdanie w tym stylu "ostatnio schagerl robi ustniki które zbliżają sie jakościowo do bacha ale do worburtona to im jeszcze wiele brakuje"
Tak to śliski temat bo bach to chińszczyzna itp. Najlepszy na świecie jest ustnik który ci pasuje.
O warburtonie mówi ten facet:
http://www.youtube.com/watch?v=WYisJDdM-Zo

Awatar użytkownika
Immortal4ever
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1882
Rejestracja: 23 cze 2007, 19:58
Instrument/y: Kilka cosi....
Ustnik/i: Vincent Bach CORP. 1C i Bach 7C
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Post autor: Immortal4ever » 20 mar 2010, 09:37

Powtórzę po raz kolejny złotą a nawet platynową zasadę jaka obowiązuje w dziedzinie ustników... Co komu pasuje. Nie ma sensu robić rankingów, zestawień jakoś gry czy wygody gry na ustnikach. Każdy z nas ma inną anatomię ust, inne upodobania, przyzwyczajenia dlatego też gramy na różnych ustnikach. Nie ma zmiłuj, po prostu gramy na czymś co nam pasuje i wtedy na pewno jest to lepsze od innych firm, marek, nawet jeśli gramy na jakimś chińskim wynalazku.
Już od najmłodszych lat mój spaczony charakter mówi mi, że jestem inny niż ogół śmiertelników. Tu również odnoszę sukcesy.

Awatar użytkownika
zgaju
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 749
Rejestracja: 14 kwie 2008, 14:12
Instrument/y: Andreas Eastman ETR-520GS
Ustnik/i: Laskey 68MC
Lokalizacja: Tąpkowice
Kontakt:

Post autor: zgaju » 6 mar 2011, 21:12

Poszukuje jakiegoś trębacza, który miał lub ma styczność z ustnikami Warburton ;) Bo jak wszystko pójdzie dobrze to w przeciągu tygodnia, lub 2 będę miał kilka kociołków do przetestowania. Jeśli ktoś miał kontakt z Warburtonem to proszę o PW :)

Pozdrawiam !
Jeżeli pomogłem kliknij "POMÓGŁ"

6. POWOLI DOCHODŹ DO CELU
Jeśli chcesz być dobrym nie możesz się spieszyć. Stopniowo i dokładnie pracuj nad doskonaleniem swych umiejętności i pamiętaj, że człowiek uczy się całe życie.

Awatar użytkownika
eliasztp
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 800
Rejestracja: 8 sty 2008, 16:31
Instrument/y: Yamaha Xeno
Ustnik/i: Warburton 6M
Lokalizacja: Brzeg

Post autor: eliasztp » 9 sty 2017, 16:26

Mam problem z moim Warburtonem. Nie mogę odkręcić od kilku dni kielicha od rurki. Miał ktoś podobny problem? Jakieś sposoby?

piotr80
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 268
Rejestracja: 14 sty 2010, 18:25
Instrument/y: Holton MF 550s/Benge #3 flug
Ustnik/i: Warburton 4md,4s,4fld
Lokalizacja: Polska

Post autor: piotr80 » 10 sty 2017, 11:43

Podgrzanie wchodzi w grę, lub imadło owiń top szmatą i przykręć do imadła oczywiście z czuciem, następnie backbor też owiń i kluczami typu, mors, żabka odkręć, wyciągałem tak sporo ustników bez uszkodzenia. Powodzenia

ODPOWIEDZ