Młodzieżowa Orkiestra Dęta w Poraju

Prezentacje naszych zespołów.

Popieracie utworzenie takiej orkiestry ??

TAK
9
90%
NIE
1
10%
 
Liczba głosów: 10

Awatar użytkownika
Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 33
Rejestracja: 11 sie 2008, 21:04
Instrument/y: Stagg 77T
Ustnik/i: Stagg - 7C
Lokalizacja: Osiny

Młodzieżowa Orkiestra Dęta w Poraju

Post autor: Black » 19 cze 2010, 23:08

Witam. Zebraliśmy się z paroma kolegami i wpadliśmy na pomysł utworzenia MOD w Poraju. (Okolice Częstochowy - ok.20 km). Aktualnie poszukujemy osób chętnych do gry w orkiestrze. Chcemy aby skład było około 10-15 osób ale nic się nie stanie jak będzie więcej. Zależy nam także aby były to osoby mające trochę pojęcia o grze. Osoby będą wcześniej przesłuchiwane. Jeśli moglibyście także popytać po znajomych to byłbym wdzięczny. Pozdrawiam :trumpet:

Awatar użytkownika
Immortal4ever
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1882
Rejestracja: 23 cze 2007, 19:58
Instrument/y: Kilka cosi....
Ustnik/i: Vincent Bach CORP. 1C i Bach 7C
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Post autor: Immortal4ever » 20 cze 2010, 02:13

Świetna inicjatywa... Tak z ciekawości, macie jakieś zaplecze, działacie pod szyldem albo w ramach jakiejś instytucji kulturalnej?
Już od najmłodszych lat mój spaczony charakter mówi mi, że jestem inny niż ogół śmiertelników. Tu również odnoszę sukcesy.

Awatar użytkownika
Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 33
Rejestracja: 11 sie 2008, 21:04
Instrument/y: Stagg 77T
Ustnik/i: Stagg - 7C
Lokalizacja: Osiny

Post autor: Black » 20 cze 2010, 16:52

Będziemy współpracować z Gminnym Ośrodkiem Kultury. Prawdopodobnie z GOKu właśnie będą szły pieniądze na pensję kapelmistrza bo chce ją zapewnić. Tylko musimy znaleźć kogoś kto by się tego podjął i umiał dobrze tym zarządzić.

Awatar użytkownika
Immortal4ever
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1882
Rejestracja: 23 cze 2007, 19:58
Instrument/y: Kilka cosi....
Ustnik/i: Vincent Bach CORP. 1C i Bach 7C
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Post autor: Immortal4ever » 21 cze 2010, 11:39

No to z całego serca życzę wam powodzenia. Z doświadczenia wiem że nie jest łatwo... Sam brałem udział w zakładaniu dwóch orkiestr oraz jednego zespołu muzycznego i wiem co to za męczarnia. Przygotuj się na to że znalezienie chętnych muzyków to najmniejszy problem w tego typu przedsięwzięciu.
Już od najmłodszych lat mój spaczony charakter mówi mi, że jestem inny niż ogół śmiertelników. Tu również odnoszę sukcesy.

ODPOWIEDZ