Trudne początki.

Poszukuję trębacza, zatrudnię muzyka.
Regulamin forum
Temat zostanie automatycznie usunięty po 90 dniach od ostatniego posta.
sw997
Nowicjusz
Nowicjusz
Instrument/y: Jupiter jtr308
Ustnik/i:

Trudne początki.

Post autor: sw997 » 24 gru 2017, 10:34

Witam wszystkich :)
Jestem tu nowy więc się przedstawie troszkę.
Jestem stary, mam 28 lat. Zdecydowałem sie spełnić marzenie z młodzieńczych lat i kupiłem trąbkę (używany Jupiter jtr308). O muzyce jakieś pojęcie mam, teoria, nuty itp w miarę ogarniam. Słuch jakiś też jest, bo fałsz zawsze słyszę, cudzy i swój też. Duże chęci, czas i kasę jakąś też mam 😉 Trochę pograłem na gitarze basowej.

Sory że zawracam wam dupe ale teraz do rzeczy 😁Trąbkę mam tydzień, dźwięk z niej wydobyć potrafię 😉
Nawet game C-dur z góry na dół i z powrotem udało sie zagrać. Ale jak już pisałem mam słuch 😁 bolało to 😁
Wiem że robię to źle. Złe zadęcie, źle ułożone usta, pompie sie i raczej wszystko źle. Trochę tu poczytałem, i najważniejsze co pisało, to jak zaczynasz, to nie ucz sie z forum 😁 W związku właśnie z tym jestem gotowy wydać trochę kasy, alkoholu i co trzeba na kogoś kto może chciał by pomóc (uprzedzam, bogaty nie jestem) Bo jednogłośnie wszyscy twierdzą że samemu sie da, to nie gitara. Może lepiej poprosić kogoś o pomoc niż nabrać złych nawyków i po miesiącu sobie odpuścić.

Jestem z okolic Pszczyny, południe woj, śląskiego. Oczywiście dojade gdzie trzeba. Jeśli ktoś chciał by pomoc to niech napisze posta niżej. Nie wymagam profesora muzyki, ale fajnie jak by to był ktoś kto potrafi przekazać wiedzę 😉

Awatar użytkownika
eliasztp
Użytkownik
Użytkownik
Instrument/y: Adams A4 Shepherds
Ustnik/i: Warburton 4MC

Re: Trudne początki.

Post autor: eliasztp » 24 gru 2017, 14:14

Witaj. Zapraszamy Cię tutaj: http://centrummuzyki.eu/

ODPOWIEDZ