Battle- Nokia C3 vs Samsung Ch@t 335

Film, internet, sport, polityka i wszelkie inne sprawy...
tobi3776
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 463
Rejestracja: 4 sty 2009, 22:02
Instrument/y: Holton T102, Getzen Eterna
Ustnik/i: Monette B3, Kelly 1 1/2C,Bach 1 1/2C Corp.
Lokalizacja: Lipno/k. Włocławka

Battle- Nokia C3 vs Samsung Ch@t 335

Post autor: tobi3776 » 8 sty 2012, 13:53

Telefony te mają bardzo podobne funkcje. Mam jednak pytanie jak jest, jeżeli chodzi o aplikacje. Na który telefon znajdę więcej aplikacji? Czy C3 ma symbiana?
Pomyśl... Jakbyś grał, gdybyś przeznaczył czas spędzony przed komputerem na doskonalenie się na trąbce???

kaskader1357
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 25
Rejestracja: 4 cze 2011, 16:51
Instrument/y: trabka
Ustnik/i:
Lokalizacja: w-wa

Post autor: kaskader1357 » 8 sty 2012, 21:16

Nokia C3 nie ma symbiana. Nie da się go tez w żaden sposób "wgrać" ;) Telefony ogólnie są podobne, ale ja brałbym na Twoim miejscu nokie bo jak czytałem to ma dłużej trzymającą baterie niż samsung. Aplikacji myślę, że znajdziesz podobną ilość na oba telefony, gdyż oba obsługują javę i mają system od producenta.

Awatar użytkownika
gacman
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 57
Rejestracja: 6 lis 2010, 17:10
Instrument/y: Amati ATR 213
Ustnik/i: Gewa 3C
Lokalizacja: Rabka-Zdrój

Post autor: gacman » 8 sty 2012, 21:37

chyba na samsunga wiecej aplikacji. jednak nie polecam ani tego ani tego. Mialem juz niby zalatwiona umowe z play, mieli mi wyslac C3, dobrze ze konsultant cos pomylil i nic mi nie doszlo. Kupilem w t mobile najzwyklejsza x peria- X8. Jesli mam ci cokolwiek polecic, bierz telefon z androidem, a jesli chodzi o aplikacje, 600 tys w andoid markecie, 60% darmowa, wiec sobie porownaj z ovi sklepem czy samsung apps. DO tego aplikacje przydatne nam, kochajacym trabke, jak tuner i metronom :D

tobi3776
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 463
Rejestracja: 4 sty 2009, 22:02
Instrument/y: Holton T102, Getzen Eterna
Ustnik/i: Monette B3, Kelly 1 1/2C,Bach 1 1/2C Corp.
Lokalizacja: Lipno/k. Włocławka

Post autor: tobi3776 » 8 sty 2012, 22:07

Ja nie wierzę tym wynalazkom cyfrowym w telefonach ;) Wolę prawdziwy tuner albo metronom :P
A jeżeli chodzi o te telefony to się zastanawiam nad nimi, bo nie potrzebuje od telefonu wypasu, androida itp. Ogólnie będzie wykorzystywany do pisania smsów, słuchania muzyki i ewentualnie czasami wejścia na wi-fi poza domem. Fakt telefony bardzo podobne, a różnica w cenie prawie żadna i dlatego się zastanawiam co wziąć. Opinie tak jak wspominaliście są podzielone. Głupieję więc... :)
Pomyśl... Jakbyś grał, gdybyś przeznaczył czas spędzony przed komputerem na doskonalenie się na trąbce???

Awatar użytkownika
gacman
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 57
Rejestracja: 6 lis 2010, 17:10
Instrument/y: Amati ATR 213
Ustnik/i: Gewa 3C
Lokalizacja: Rabka-Zdrój

Post autor: gacman » 8 sty 2012, 22:40

co do tunera, nie mialem porownania, jednak opinie kraza, ze jest przydatny, kolezanki ze szkoly skrzypaczki mowia, ze go uzywaja. jest jeszcze jedno jego zastosowanie, ale to dla oszustow (dyktanda melodyczne bardzo dobrze pokazuje :P). A metronom jak metronom, przydaje sie. Jakbys zobaczyl jakie klawiatury ma dostepne android to bys sie zdziwil, do tego multum aplikacji do smsow, do wyboru do koloru. Uzywanie wifi poza domem? internet poza domem nie wifi? noo stary, nic tylko android. Nawet nie badz glupi i nie bierz zadnego z tych telefonow, tylko wybieraj chociazby ta x perie co ja mam. Cena porywnawalna. Jakbys chcial jakies info odnosnie androida, to daj znac. wiadomo, zawsze mozesz w internecie poczytac, jednak, jak juz tu jestem to moge odpowiedziec na pytania :D.

Awatar użytkownika
mutucar89
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 150
Rejestracja: 12 sty 2010, 20:26
Instrument/y: getzen 300
Ustnik/i: Yamaha 16C4-GP
Lokalizacja: Poznań

Post autor: mutucar89 » 25 sty 2012, 15:52

Dokładnie tak jak pisał gacman.

Żadnych symbianów i windowsów w telefonach.

Nigdy nie mogłem się przekonac do dotykowych telefonów aż nie zobaczyłem systemu android:)
Na następny dzień polecałem do salonu.


Masa przydatnych aplikacji i praktycznie nieograniczone możliwości dopasowania telefonu pod siebie.

Metronom jak najbardziej się przydaje.

Również mam Xperie X8, polecam ci tą całą rodzine w zależności od budżetu.

Awatar użytkownika
robi97trumpet
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 96
Rejestracja: 11 kwie 2010, 13:50
Instrument/y: Austria Schagerl 610L
Ustnik/i: Laskey 68C
Lokalizacja: Nisko

Post autor: robi97trumpet » 2 lut 2012, 20:47

Zdecydowanie Samsung :D
"Talent to tylko puste naczynie,które trzeba napełnić długimi godzinami ćwiczeń"

Awatar użytkownika
vaders1
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 35
Rejestracja: 16 lut 2007, 07:36
Instrument/y: Yamaha 4320 egs
Ustnik/i: Stomvi Valencia 3C Megaton
Lokalizacja: Siedlce
Kontakt:

Post autor: vaders1 » 3 lut 2012, 05:21

Aplikacja GString na Androida jest świetna. Stroik jakich mało, jakość rewelacyjna i prostota działania. Polecam. Ja mam Samsung Galaxy S.

Awatar użytkownika
robi97trumpet
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 96
Rejestracja: 11 kwie 2010, 13:50
Instrument/y: Austria Schagerl 610L
Ustnik/i: Laskey 68C
Lokalizacja: Nisko

Post autor: robi97trumpet » 3 lut 2012, 09:50

Najlepsze systemy to Android i Bada.Bada w samsungach to bardzo dobry system dużo różnych muzycznych aplikacji -Stroik,Akordy,Metronom i nawet pianino jest :).Ogolnie to wybrał bym Samsunga.
"Talent to tylko puste naczynie,które trzeba napełnić długimi godzinami ćwiczeń"

ODPOWIEDZ