Pobudka na obozieZHP

Film, internet, sport, polityka i wszelkie inne sprawy...
Awatar użytkownika
bartrivtriku
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 53
Rejestracja: 7 lut 2013, 21:33
Instrument/y: startone/amati
Ustnik/i: 7c vincent bach
Lokalizacja: N S

Pobudka na obozieZHP

Post autor: bartrivtriku » 4 sie 2016, 11:06

Witam was, szanowni Trębacze, Trębaczki, Panie, Panowie, witam was, drodzy Koledzy i Koleżanki ! :lol:

Po tym nieco przydługawym, niczym wstępy instrumentalne Händla, powitaniu chciałbym zmierzyć ku właściwemu pytaniu... :mrgreen: mianowicie...wyjeżdżam pojutrze do Pobierowa na obóz ZHP. Jestem harcerzem, na obozie pobudka jest o 7:30 rano...w jaki sposób i czym mogę się zmusić do pobudki, żeby nie obudzić jednocześnie całego namiotu ? Normalnie nie zadawałbym tego pytania...ale jestem trębaczem i muszę wstać pół godziny przed wszystkimi, żeby się w miarę przygotować...a, że lubię się wyżywać na innych :twisted: :twisted: , to chciałbym raczej osobiście obudzić naszą załogę, niż przygotować ją na pobudkę głośnym budzikiem...o ile skądś jakiś wezmę, bo telefon nie wchodzi w grę (rozładowuje się, a mamy jeden przedłużacz z 5 gniazdkami na 105 osób :? ). Co więc zrobić, co polecacie, czy i jak możecie mi pomóc ? Będę bardzo wdzięczny za wszystkie odpowiedzi, dzięki ;)

Pozdrawiam-Bartek :mrgreen: :lol: ;)
Trąbka to nasza pasja !
Mój blog: http://bartris.blogspot.com/

Awatar użytkownika
Waldek Krukowski
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 245
Rejestracja: 24 lut 2013, 21:35
Instrument/y: Bach Strad. 37, Stomvi Elite, E-Benge
Ustnik/i: Bach 1 1/2C Corp., Yamaha 16C4 GP,
Lokalizacja: Warszawa/Różan

Post autor: Waldek Krukowski » 4 sie 2016, 13:20

Wystarczy jak położysz się spać pół godz. przed wszystkimi. Da Ci to odpowiednią przewage :joke: :trumpet:
"...Aby być mistrzem nigdy nie przestawaj być uczniem..."

ODPOWIEDZ