Pragnę zakupić trąbkę

Amati, B&S, Eastman, Ever Play, Fides, Getzen, Holton, J. Michael, J. Scherzer, Jupiter, Kanstul, King, Polmuz, Roy Benson, Schagerl, Schilke, Selmer, Stagg, Stomvi, Vincent Bach, Yamaha... i inne.
Laufer
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: 9 kwie 2017, 22:50
Instrument/y: Brak
Ustnik/i:
Lokalizacja: Śląsk

Pragnę zakupić trąbkę

Post autor: Laufer » 9 kwie 2017, 23:43

Cześć :] Od kilku lat gram na gitarze i zawsze chciałem nauczyć się jeszcze gry na trąbce, gdyż ten instrument zawsze mnie fascynował. Na początek nie chcę inwestować dużo pieniędzy - powiedzmy, że taka naprawdę górna granica to 500zł. Trochę czytałem o różnych modelach etc, ale nie czuję się ani trochę mądrzejszy :v Fajnie by było, jakby trąbka brzmiała chociaż sensownie i nie rozleciała się po kilku miesiącach grania (bo z tego co czytałem, to za tę cenę raczej nie kupię niczego szałowego). Oczywiście celuje w jakieś używane egzemplarze... Przepraszam jeśli moje wymagania nie są dobrze sprecyzowane, ale jestem trochę zdezorientowany .
Tutaj jedna przykładowa oferta, która wydaje mi się być kusząca:
http://allegro.pl/trabka-c-giant-z-fute ... 23789.html - 400zł to dla mnie bardzo optymalna cena - tym bardziej, że w zestawie jest pokrowiec i ustnik. Sprzedawca oczywiście zachwala ten model, ale wiecie jak to ze sprzedawcami jest :V Liczę na waszą pomoc w kwestii wyboru trąbki. Może macie dla mnie jakieś inne propozycje? Z góry dziękuję za każdą pomoc, pozdrawiam :]

Hardusername
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 8
Rejestracja: 17 gru 2016, 00:31
Instrument/y: Yamaha YTR-4335 GSII C.Giant z lidla ;)
Ustnik/i: no name 7c
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Hardusername » 10 kwie 2017, 00:20

Mam taką samą trąbkę,

gram na niej kilka miesięcy na razie tłoki chodzą bardzo dobrze, troszeczkę zszedł lakier, trąbka stroi
Nauczyciel ją ogrywał, jego zdaniem za tą cenę za którą ja kupiłem (nową albo 399zl albo 459zl nie pamiętam) jest w porządku.
Możliwe że trafiłem na dóbry model.
Potarguj się trochę.
Te trąbki są sprzedawane co roku przed świętami Bożonarodzeniowymi w lidlu.

Awatar użytkownika
andrzej-199017
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 685
Rejestracja: 27 wrz 2011, 21:27
Instrument/y: Amati ATR606S
Ustnik/i: Gewa 3C
Lokalizacja: MOD Postomino
Kontakt:

Post autor: andrzej-199017 » 10 kwie 2017, 19:53

Ja mam na sprzedaż stary radziecki kornet z ustnikiem i futeralem. Instrument jest w stanie idealnym. Kupiłem go jako leżak magazynowy. Sprzedam za 300 zł.
www.orkiestra-postomino.weebly.com
www.chomikuj.pl/andrzej-199017
facebook Młodzieżowa Orkiestra Dęta w Postominie

Awatar użytkownika
mischka
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 883
Rejestracja: 17 kwie 2008, 10:17
Instrument/y: Meinl
Ustnik/i: Stomvi
Lokalizacja: opolskie

Post autor: mischka » 11 kwie 2017, 15:53

Poszukaj używanej Amati, na pewno będzie lepszym wyborem.
"w życiu piękne są tylko chwile..."

ODPOWIEDZ