C. Aemon

Amati, B&S, Eastman, Ever Play, Fides, Getzen, Holton, J. Michael, J. Scherzer, Jupiter, Kanstul, King, Polmuz, Roy Benson, Schagerl, Schilke, Selmer, Stagg, Stomvi, Vincent Bach, Yamaha... i inne.
Wonski
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 57
Rejestracja: 9 lis 2007, 10:34
Instrument/y: Schagerl 1000L
Ustnik/i: Schagerl 7C
Lokalizacja: Gliwice

C. Aemon

Post autor: Wonski » 11 lis 2007, 10:30

Witam serdecznie! Słyszał ktoś coś może o trąbkach firmy C. Aemon? Wiem tylko że jest to firma niemiecka. Pytam się bo wujek mi taką trąbkę sprezentował (sam jest trębaczem więc mam do niego zaufanie) i powiedział że yamaha to nie jest ale grać się na niej da :grin: nie powiem bo dźwięk ma ładny i stroi. może mi ktoś pomóc?

trebacz
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 59
Rejestracja: 28 lip 2006, 01:15
Instrument/y: Holton Collegiate
Ustnik/i:
Lokalizacja: Poland

Post autor: trebacz » 17 lis 2007, 10:46

Mojemu koledze mama kupiła taka w Niemczech, ale sądząc po cenie to raczej jest klasy Ever Play. W poniedziałek ją zobaczę. Z tego co się orientuję to zapłaciła 119 euro :lol:

Wonski
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 57
Rejestracja: 9 lis 2007, 10:34
Instrument/y: Schagerl 1000L
Ustnik/i: Schagerl 7C
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: Wonski » 18 lis 2007, 12:48

Tak myślałem :???: trudno, bede musiał zbierać kase na lepszą. Choć do orkiestry wystarczy :wink:

Awatar użytkownika
Immortal4ever
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1882
Rejestracja: 23 cze 2007, 19:58
Instrument/y: Kilka cosi....
Ustnik/i: Vincent Bach CORP. 1C i Bach 7C
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Post autor: Immortal4ever » 18 lis 2007, 12:50

Jeżeli jest to sprzęt tej samej klasy co (n)Ever Play to myślę, że lepszy sprzęcik Ci się napewno przyda...nawet do orkietry...
Już od najmłodszych lat mój spaczony charakter mówi mi, że jestem inny niż ogół śmiertelników. Tu również odnoszę sukcesy.

ODPOWIEDZ