Trąbka dla średniaka

Amati, B&S, Eastman, Ever Play, Fides, Getzen, Holton, J. Michael, J. Scherzer, Jupiter, Kanstul, King, Polmuz, Roy Benson, Schagerl, Schilke, Selmer, Stagg, Stomvi, Vincent Bach, Yamaha... i inne.
Łosiu
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 34
Rejestracja: 23 gru 2007, 15:53
Instrument/y: Schagerl 1000L, B&S 3137
Ustnik/i: Marcinkiewicz 300
Lokalizacja: Błonie
Kontakt:

Post autor: Łosiu » 24 gru 2007, 15:34

Dzięki za porady. Wyszło na to, że najlepiej by było kupić albo Yamahę albo Shagerl`a.
Mam jeszcze wyjście z używanymi trąbkami. Kapelmistrz ma znajomego, który sprowadza urzywany sprzęt ze stanów. Zapytam czy nie miałby czegoś dla mnie

Awatar użytkownika
Immortal4ever
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1882
Rejestracja: 23 cze 2007, 19:58
Instrument/y: Kilka cosi....
Ustnik/i: Vincent Bach CORP. 1C i Bach 7C
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Post autor: Immortal4ever » 24 gru 2007, 15:36

Dobra myśl. Czasem niektóre używane są lepsze od nowych...No i jak będzie dobrze rozegrana to sobie cudowianki na niej powyprawiasz...
Już od najmłodszych lat mój spaczony charakter mówi mi, że jestem inny niż ogół śmiertelników. Tu również odnoszę sukcesy.

Awatar użytkownika
vaders1
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 35
Rejestracja: 16 lut 2007, 07:36
Instrument/y: Yamaha 4320 egs
Ustnik/i: Stomvi Valencia 3C Megaton
Lokalizacja: Siedlce
Kontakt:

Post autor: vaders1 » 25 gru 2007, 07:16

Ja gram na Yamaha 5335 GS - jest super. Dla porównania kolega miał Bacha tr 200 srebrną ale szybciutko zmienił bo była lipa. Tłoki tak potrafiły się zatrzymywać, że nie można ich było odblokować. Może jakaś wada fabryczna? Była to nówka i poszła do reklamacji. Dodam że kolega naprawdę o nią dbał. Smarował i czyścił ale nic nie pomagało.

ODPOWIEDZ