Trąbki stagg!

Amati, B&S, Eastman, Ever Play, Fides, Getzen, Holton, J. Michael, J. Scherzer, Jupiter, Kanstul, King, Polmuz, Roy Benson, Schagerl, Schilke, Selmer, Stagg, Stomvi, Vincent Bach, Yamaha... i inne.
Awatar użytkownika
havk
Moderator
Moderator
Posty: 1564
Rejestracja: 10 kwie 2006, 16:18
Instrument/y: Yamaha 4335G
Ustnik/i: Stomvi 4C Marcinkiewicz 7-S
Lokalizacja: Kraków/Częstochowa

Post autor: havk » 28 mar 2008, 20:48

Jesli chodzi o roye, nie ma na co az tak bardzo narzekac ;) na pewno lepszy jest od stagga ;) cały II skład orkiestry jest w nie wyposazony i chłopaki grają jakos ;) znajomy, który gra bardzo dobrze moim zdaniem gra na royu 202 i nawet fajnie mu chodzi. Fakt, lakier zszedł ale dzwiek nienajgorszy ;)

Awatar użytkownika
Immortal4ever
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1882
Rejestracja: 23 cze 2007, 19:58
Instrument/y: Kilka cosi....
Ustnik/i: Vincent Bach CORP. 1C i Bach 7C
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Post autor: Immortal4ever » 28 mar 2008, 23:27

Jeśli mam być szczery to słyszy sie tu i ówdzie że lakier schodzi z Amati czy Yamahy (raz słyszałem). Tak wiec nie ma co sie tym specjalnie przejmować...Pod warunkiem oczywiście ze nie schodzi całymi płatami w ciągu roku z całej trąbki...
Ze stagami z czasem schodzenia lakieru jest różnie (jednak po 3 latach gry to co zostaje na trąbce dalekie jest od stanu pierwotnego). Po pierwszym roku już są ubytki (wiem bo grałem swego czasu)
Już od najmłodszych lat mój spaczony charakter mówi mi, że jestem inny niż ogół śmiertelników. Tu również odnoszę sukcesy.

Awatar użytkownika
havk
Moderator
Moderator
Posty: 1564
Rejestracja: 10 kwie 2006, 16:18
Instrument/y: Yamaha 4335G
Ustnik/i: Stomvi 4C Marcinkiewicz 7-S
Lokalizacja: Kraków/Częstochowa

Post autor: havk » 29 mar 2008, 11:20

no słuchaj, z royow kumpli zszedł calkowicie ze została sama blacha :P po graniu mają całe niebieskie łąpy od trąby ;) ale mechanika w trąbce się trzyma. Na pewno jest lepsza od stagga :)

Awatar użytkownika
Immortal4ever
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1882
Rejestracja: 23 cze 2007, 19:58
Instrument/y: Kilka cosi....
Ustnik/i: Vincent Bach CORP. 1C i Bach 7C
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Post autor: Immortal4ever » 29 mar 2008, 14:26

I dlatego nie zalecam Roy Bensonów... Co do mechaniki to podejrzewam że to kwestia czasu jak zacznie nawalać. Nie ma co się oszukiwać...
Już od najmłodszych lat mój spaczony charakter mówi mi, że jestem inny niż ogół śmiertelników. Tu również odnoszę sukcesy.

Awatar użytkownika
havk
Moderator
Moderator
Posty: 1564
Rejestracja: 10 kwie 2006, 16:18
Instrument/y: Yamaha 4335G
Ustnik/i: Stomvi 4C Marcinkiewicz 7-S
Lokalizacja: Kraków/Częstochowa

Post autor: havk » 29 mar 2008, 16:24

słuchaj, nie mowimy tutaj o trąbkach mierzących w odbiorców, którzy są profesjonalistami, bądz mają za sobą jakis staż gry. Ale jak na początek nie jest to najgorszy wybór. Miałem w łapach kilka royow i kazdy był lepszy od stagga i w dzwieku i w mechanice. Stagg po prostu rozlatuje się w rękach...

mmoottrr
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 114
Rejestracja: 26 mar 2008, 16:15
Instrument/y: amati -COUESNON-CO ISERVATOIRE PARIS
Ustnik/i: YAMAHA 11C4
Lokalizacja: ślaske

Post autor: mmoottrr » 29 mar 2008, 17:30

TRABKE mam COUSESNON paris ...góre gwizda .. w kornecie sie wypowiem mam trzy pierwsze miejsce AMATI drugie WELTKLANG --------STAGG 77B poprostu tępy zapłaciłem 1150 zł w grudniu teraz za 850zł chce sie go pozbyc na alegratka mam pare trabek wystawionych

Awatar użytkownika
Immortal4ever
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1882
Rejestracja: 23 cze 2007, 19:58
Instrument/y: Kilka cosi....
Ustnik/i: Vincent Bach CORP. 1C i Bach 7C
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Post autor: Immortal4ever » 29 mar 2008, 20:31

No tak ale jak już wydajesz kasę to wydaj ja dobrze... Amati jeszcze odsprzedaż. Ktoś zawsze sie znajdzie...jeszcze jak będzie dobrze wyglądać to cię w rękę pocałuje...i masz kłopot z głowy... Ponadto nie każdego stać by wymieniać sprzęt co rok czy dwa lata...
Już od najmłodszych lat mój spaczony charakter mówi mi, że jestem inny niż ogół śmiertelników. Tu również odnoszę sukcesy.

Awatar użytkownika
schutze
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 598
Rejestracja: 18 lut 2008, 14:53
Instrument/y: B&S 535 S
Ustnik/i: B&S 7C i Arnolds & Sons 3C
Lokalizacja: Ciechocinek

Post autor: schutze » 30 mar 2008, 14:27

No tak, a jak już, to kup coś używanego lepszego lub uzbieraj i kup lepszą :)

ODPOWIEDZ