Trąbka Vincent Bach VBS 1S

Amati, B&S, Eastman, Ever Play, Fides, Getzen, Holton, J. Michael, J. Scherzer, Jupiter, Kanstul, King, Polmuz, Roy Benson, Schagerl, Schilke, Selmer, Stagg, Stomvi, Vincent Bach, Yamaha... i inne.
KdDg
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: 19 wrz 2020, 13:40
Instrument/y: Bach Stradivarius 37G
Ustnik/i: Schilke 18

Trąbka Vincent Bach VBS 1S

Post autor: KdDg » 23 wrz 2021, 19:30

Co sądzicie o trąbce Vincent Bach VBS 1S. cena u mnie w sklepie muzycznym 6790zł :trumpet:

Awatar użytkownika
Waldek Krukowski
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 245
Rejestracja: 24 lut 2013, 21:35
Instrument/y: Bach Strad. 37, Stomvi Elite, E-Benge
Ustnik/i: Bach 1 1/2C Corp., Yamaha 16C4 GP,
Lokalizacja: Warszawa/Różan

Re: Trąbka Vincent Bach VBS 1S

Post autor: Waldek Krukowski » 30 sty 2022, 20:23

Miałem ten instrument w rękach jakiś czas temu. Model srebrny. Świetnie wyważony, wykonany profesjonalnie. Grał bardzo lekko i czysto. Typowy Bach z jasnym dźwiękiem i sporymi możliwościami.
Miałem wiele trąbek i stwierdzam że VBS jest zdecydowanie fajniejszy od Bacha 200 i depcze po piętach zwykłemu Stradivariusowi.
Cena, hm... za 6,5tys, cierpliwie poszukasz i kupisz świetnego Stradivariusa. Uważam że 5tys to max. wartość tej trąby.
"...Aby być mistrzem nigdy nie przestawaj być uczniem..."

skiri
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 7
Rejestracja: 5 lut 2020, 16:09
Instrument/y: Bach VBS s1
Ustnik/i: schilke 17
Lokalizacja: Nysa

Re: Trąbka Vincent Bach VBS 1S

Post autor: skiri » 16 mar 2022, 15:02

ładna barwa, dużo powietrza do niej wepchniesz, gram na niej od 4 lat i jakbym się uparł mógłbym grać na niej do końca życia, ja zapłaciłem za nią ponad 7k myślę że było warto, chociaż znajdziesz też dobre tańsze. warto dodać że umiejętności nie da się kupić, możesz mieć yamahe i grać wyśmienicie.

ODPOWIEDZ