Flugelhorn Nobile Sone Fh-380

Amati, B&S, Eastman, Ever Play, Fides, Getzen, Holton, J. Michael, J. Scherzer, Jupiter, Kanstul, King, Polmuz, Roy Benson, Schagerl, Schilke, Selmer, Stagg, Stomvi, Vincent Bach, Yamaha... i inne.
Dominik
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 27
Rejestracja: 16 sie 2013, 17:30
Instrument/y: Conn 22b
Ustnik/i: Monette B6
Lokalizacja: Andrychów

Flugelhorn Nobile Sone Fh-380

Post autor: Dominik » 5 maja 2014, 19:27

Wiatam! Chciałbym sie zapytać o Flugelhorn Nobile Sone Fh-380 mam do wydania około 1500zł.Co myśliście o tym jest na sprzedaż za 1000zł w stanie bdb.Grał ktoś>?

Awatar użytkownika
Damian Ruskowiak
Ekspert
Ekspert
Posty: 1585
Rejestracja: 20 mar 2008, 11:43
Instrument/y: Bach Strad. 180 37G, CarolBrass 8880L-GSS(D)
Ustnik/i: GR 66L, GR 66MS, JK 5BFL
Lokalizacja: MIEJSKA GÓRKA - WLKP

Post autor: Damian Ruskowiak » 5 maja 2014, 22:22

Dominik, hmmm to chinszczyzna. Gwarancji jak to gra nikt Tobie nie da. Jako pewne doświadczenie kupiłem flugelhorn Thomann - opisalem go w artykułach. Zmiescisz sie spokojnie w 1500 zl. Zadzwonilem do Thomanna i zapytalem - powiedzieli, ze h1 jest wysokie, a d2 niskawe. Poza tym ok. No i wszystko sie zgadza. Jak za instrument za taka cene jestem z niego zadowolony. Z powłoką sie nic nie dzieje. Tloczki trzeba czesto oliwić - moge go polecic choc nie ukrywajmy to tez chinszczyzna ale jak mi powiedzieli w Thomannie flug wychodzi z fabryk innych marek tylko bija logo Thomann na czarze. Przemyśl to i poczytaj o nim na forum.
"...Walki nie toczy się z instrumentem. Walkę toczy się z samym sobą..." (Vincent Cichowicz)

ODPOWIEDZ