Strona 1 z 1

Testowanie trąbek

: 5 lip 2014, 23:24
autor: Siewca Niezgody
Witam!
Czy ktoś z was (w szczególności pytam osoby z Bydgoszczy i okolic) ma pojęcie, gdzie mogę przetestować trąbki Schagerl w okolicach Bydgoszczy?

: 9 lip 2014, 23:11
autor: Zwirek96
Dołączam się do pytania z tym, że mieszkam 100km od Wa-wy. Gdzie w okolicy można pograć na instrumentach. Jest w Wa-wie jakiś sklep czy coś w tym rodzaju żeby potestować trąbki. Może jakaś wystawa gdzieś będzie niedługo.

: 10 lip 2014, 20:28
autor: Waldek Krukowski
W Warszawie najprędzej i dosyć swobodnie pograsz w sklepie sieci RIFF na ul Andersa jest to lokal typowo z instrumentami dętymi. Mają tam Yamahę, Jean Michael, Werila i kilka innych.
Oprócz tego na mokotowie jest sklep/komis Pasja, nie pamiętam ulicy niedaleko Puławskiej Tam też jest tego trochę i mają Bacha oczywiście modele TR... W obydwu sklepach byłem, grałem i można pochwalić personel za profesjonalizm.
Poza tym w wielu "muzykach" są trąbki ale dosyć tanie i z fachową obsługą może być ciężko. Sklep Metro w centrum, czy muzyk w Złotych tarasach, tam też pograsz ale nie w oddzielnej sali.

: 10 lip 2014, 21:30
autor: Zwierzak97
A wiecie może czy w wawie można gdzieś pograć na bachach artisan albo jakiś wyższych modelach ??

: 11 lip 2014, 14:00
autor: Damian Ruskowiak
Artisany Bacha oraz instrumenty marki Shires (stawiane na trumpetherald) wyzej niz Artisany oraz Getzeny, Stomvi potestujesz u Wojtka w Protline. www.protline.pl

Shagerl natomiast to działka Bartka www.schagerl.pl W Bydgoszczy Schagerla nie doświadczysz.

: 13 wrz 2014, 22:28
autor: Maciek W
Nowego Schagerla w Bydgoszczy nie potestujesz... Masz sklep p. Piotrowskiego i ZM Concept i tam mają na prawdę zacny sprzęt ;) :D