Jupiter str 800 czy warto ?

Amati, B&S, Eastman, Ever Play, Fides, Getzen, Holton, J. Michael, J. Scherzer, Jupiter, Kanstul, King, Polmuz, Roy Benson, Schagerl, Schilke, Selmer, Stagg, Stomvi, Vincent Bach, Yamaha... i inne.
karinko1710
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 28
Rejestracja: 8 gru 2013, 19:09
Instrument/y: Trąbka/Kornet
Ustnik/i:
Lokalizacja: Opole

Jupiter str 800 czy warto ?

Post autor: karinko1710 » 21 maja 2015, 15:48

Witam,
mam takie pytanie, kolega chce kupic trąbke uzywana Jupiter STR 800 czy oplaci sie ?
http://olx.pl/oferta/trabka-jupiter-str ... 8da029010a

Może polecicie jakas dobra trabke do kwoty 1200zł może byc uzywana.

Awatar użytkownika
jarekq1990
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 17
Rejestracja: 23 wrz 2013, 00:00
Instrument/y: YAMAHA: YTR6345HGS, YTR731. JUPITER JST-314
Ustnik/i: Monette B4, Bach 1 1/4C, Denis Wick 2BFL
Lokalizacja: Kraków Katowice

Post autor: jarekq1990 » 21 maja 2015, 15:58

w stanach z tego co wiem to Jupiter nie jest uważany za jakaś okropna firme, ze w PL są ochłapy jak z większością marek to dlatego ma taka opinie. Znajomy ma profesjonalny model Jupitera i gra mu to bardzo fajnie (odpowiednik XENO) wiec najlepiej przetestować i samemu ocenić. (sam mam trąbkę suwakową jupitera ale za krótko zeby coś konkretnego powiedzieć)

trąba do 1200zł ?? Yamaha 1XXXX 2XXXX może nawet 4XXXX

Awatar użytkownika
Waldek Krukowski
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 245
Rejestracja: 24 lut 2013, 21:35
Instrument/y: Bach Strad. 37, Stomvi Elite, E-Benge
Ustnik/i: Bach 1 1/2C Corp., Yamaha 16C4 GP,
Lokalizacja: Warszawa/Różan

Post autor: Waldek Krukowski » 21 maja 2015, 22:04

Moim zdaniem to ciekawa alternatywa dla instrumentów, które wymienił kolega wyżej. Model str 800 to półka semi-pro, lepsza trąba niż Yamaha serii 2, można ją śmiało porównać z yamahą 4, ale przy sprzedaży będzie trudniej ;(
Yarmuła music to serwis instrumentów dętych, może się potarguj jeszcze, może będziesz mogła po kilku dniach zwrócić instrument jeśli Ci się nie spodoba.
Jak dla mnie, jakość zdjęć jakaś mocno "artystyczna" a przecież nie o to chodzi. Nie ma zdjęcia z drugiej strony instrumentu?!
Ale może jestem zbyt podejrzliwy;)

Mam na zbyciu Andreasa Estmana. Właśnie przechodzi serwis w RDK w Luboniu i w ciągu tygodnia może dwóch będę go wystawiał. Jeśli będziesz zainteresowana, podeślę zdjęcia.
"...Aby być mistrzem nigdy nie przestawaj być uczniem..."

Awatar użytkownika
mischka
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 883
Rejestracja: 17 kwie 2008, 10:17
Instrument/y: Meinl
Ustnik/i: Stomvi
Lokalizacja: opolskie

Post autor: mischka » 22 maja 2015, 14:16

Jak trąbka jest sprawna to powinna się sprawdzić. Jupiter od modelu 600 jest całkiem przyzwoity.
"w życiu piękne są tylko chwile..."

ODPOWIEDZ