Porównanie

Amati, B&S, Eastman, Ever Play, Fides, Getzen, Holton, J. Michael, J. Scherzer, Jupiter, Kanstul, King, Polmuz, Roy Benson, Schagerl, Schilke, Selmer, Stagg, Stomvi, Vincent Bach, Yamaha... i inne.

Trąbki której firmy sa lepsze

Amati
6
50%
J.Michael
6
50%
 
Liczba głosów: 12

Awatar użytkownika
Immortal4ever
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1882
Rejestracja: 23 cze 2007, 19:58
Instrument/y: Kilka cosi....
Ustnik/i: Vincent Bach CORP. 1C i Bach 7C
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Porównanie

Post autor: Immortal4ever » 14 wrz 2007, 20:28

Prosiłbym was drodzy forumowicze byście podzielili się swoją wiedzą i doświadczeniami związanymi z trąbkami (jakie by one nie były) dwóch firm...
Amati vs J.Michael
Ostatnio zmieniony 18 wrz 2007, 23:00 przez Immortal4ever, łącznie zmieniany 1 raz.
Już od najmłodszych lat mój spaczony charakter mówi mi, że jestem inny niż ogół śmiertelników. Tu również odnoszę sukcesy.

Awatar użytkownika
havk
Moderator
Moderator
Posty: 1564
Rejestracja: 10 kwie 2006, 16:18
Instrument/y: Yamaha 4335G
Ustnik/i: Stomvi 4C Marcinkiewicz 7-S
Lokalizacja: Kraków/Częstochowa

Post autor: havk » 14 wrz 2007, 21:02

michael - nie grałem, ale duzo dobrego o niej słyszałem.
Amati - gram na trąbce tej firmy i szczerze powiedziawszy jrest to dobra firma, produkująca trąbki dla trębaczy początkujących. Jakość wykonania jest niezła, tylko ten lakier. Ogólnie intonacja dobra, dzwięki stroją. Pozytyw.

Awatar użytkownika
adam113
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1073
Rejestracja: 1 wrz 2007, 23:00
Instrument/y: Schagerl T-2000S, Yamaha 5335G
Ustnik/i: Bruno Tilz 1CE , Hammond & Designe 4ML
Lokalizacja: Osiek

Post autor: adam113 » 14 wrz 2007, 23:05

grałem kiedyś na skrzydłówce amati ,, dobry instrument,,,,, tej drugiej firmy nie znam

Awatar użytkownika
Immortal4ever
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1882
Rejestracja: 23 cze 2007, 19:58
Instrument/y: Kilka cosi....
Ustnik/i: Vincent Bach CORP. 1C i Bach 7C
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Post autor: Immortal4ever » 14 wrz 2007, 23:13

No cóż...J.Michael to dopiero początkująca firma na polskim rynku (choć już za granicą ją znają)...może stąd wynikać fakt że mało kto sie z nią spotkał...byłem kiedyś na ich stronie internetowej ale niewiele sie dowiedziałem bo połowa była napisana jakimiś znaczkami (japońskimi nie chińskimi)...
Już od najmłodszych lat mój spaczony charakter mówi mi, że jestem inny niż ogół śmiertelników. Tu również odnoszę sukcesy.

ODPOWIEDZ