Polisz Fank

Koncerty, Konkursy, Warsztaty.
Awatar użytkownika
ziarek
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 57
Rejestracja: 30 mar 2011, 23:25
Instrument/y: Trąbka, Flug, Piano, kubańskie instr. perk.
Ustnik/i:
Lokalizacja: Warszawa

Polisz Fank

Post autor: ziarek » 16 kwie 2015, 11:14

W najbliższą niedzielę (19.04.2015.) o godzinie 19:30 w warszawskiej Harendzie odbędzie się koncert nowego projektu: Polisz Fank.
Zespół wykona 13 piosenek, m.in. Sprzedaj mnie wiatrowi, Już ci nigdy nie przyrzeknę, Moja muzyka to ja w aranżacjach Tomasza Filipczaka.
To pierwszy, samodzielny koncert Weroniki Bochat, która zaangażowała do swojego projektu profesjonalnych muzyków sesyjnych.

Weronika Bochat - Piotrowska ma 23 lata i pochodzi z Solca Kujawskiego. Doświadczenie sceniczne zdobywała od najmłodszych lat, biorąc udział w polskich i zagranicznych festiwalach piosenki. Jej największymi sukcesami są: Grand Prix festiwalu im. Anny Jantar we Wrześni oraz Grand Prix na Międzynarodowym Festiwalu Piosenki i Tańca w Koninie w 2005 roku. Rok wcześniej wraz z zespołem K.W.A.Dro reprezentowała Polskę na Junior Eurovision Song Contest 2004 w Lillehammer. Weronika jest jedyną osobą w Europie, która wzięła udział w dwóch konkursach Eurowizji - za drugim razem u boku Marcina Mrozińskiego na Eurovision Song Contest w Oslo.

Skład zespołu:
Weronika Bochat - Piotrowska - wokal

Paulina Wróblewska - wokal
Hubert Smoliński - wokal

Mariusz Fazi Mielczarek - saksofon tenorowy
Piotr Ziarek Ziarkiewicz - trąbka, flugelhorn
Tomasz Filipczak - instrumenty klawiszowe
Jan Malecha - gitara
Mirosław Wiśniewski - gitara basowa
Przemysław Kuczyński - perkusja
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
ziarek

ODPOWIEDZ