Rudy Muck??

Małe, duże, płytkie, głębokie, plastikowe i wygięte...
MrTrompetta
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 6
Rejestracja: 17 kwie 2010, 12:08
Instrument/y: Selmer Concept TT Silver
Ustnik/i: Schilke 14, Monette BL4S6, Callet 2
Lokalizacja: Kraków

Rudy Muck??

Post autor: MrTrompetta » 17 kwie 2010, 21:25

Witam

W sieci znalazłem coś takiego http://www.allegro.pl/item1002744184_us ... rabka.html

czy ktoś może mi powiedzieć co to za ustnik i jak się na nim gra jeśli chodzi o komfort??

Awatar użytkownika
Michał Koniarski
Ekspert
Ekspert
Posty: 713
Rejestracja: 1 cze 2009, 23:08
Instrument/y: Schilke HC1-L, Carol Brass CFL 7200 GSS
Ustnik/i: Schilke 14 Heavyweight, Stomvi 4
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Michał Koniarski » 17 kwie 2010, 22:39

Ustnik interesujący, ale nie wart tych 300 zł, które chce za nie sprzedający - tak przynajmniej uważam. Mało który używany ustnik jest wart 300 zł, no chyba, że ktoś leci na takie teksty, że jest to taki model na którym grał Ferguson, Marsalis i Bóg wie jeszcze kto. Mnie osobiście takie teksty nie ruszają.

Nie znam tego ustnika, ale z tego co widzę na zdjęciach to rant nie jest jakiś super łagodny. Jakby chciał za niego 150 zł to bym się zastanowił czy go łyknąć, tym bardziej, że jest to ustnik do grania "góry" więc nie będzie raczej to jedyny Twój ustnik bo na trąbce czasami trzeba zagrać środek lub dół no chyba że chcesz mieć dźwięk jak rozdeptana żaba. ;)
Co innego jak potrzebujesz płytkiego ustnika, ale mimo wszystko osobiście nie wywalałbym tyle kasy.
Nie jest ważne co grasz, ale jak grasz. Kiksare humanum est :)
Wyróżniony w konkursie Mottywator

Awatar użytkownika
yogi901
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 282
Rejestracja: 13 sty 2007, 15:46
Instrument/y: Van Laar BR1,Selmer ConceptTT, Fl Yamaha6310Z
Ustnik/i: Monette B2S3, GR Pic 65 P-M
Lokalizacja: okolice Krakowa
Kontakt:

Post autor: yogi901 » 20 kwie 2010, 08:26

Swego czasu grałem na takowym ustniku i muszę Wam powiedzieć, że leży bardzo fajnie. Co do góry to jest prawdą że gra się bardzo lekko a za to dół brzmi też bardzo bogato. Ustnik ogólnie polecam, bo jednak nie jest to prosta sprawa do zdobycia na Polskim rynku - chociażby do spróbowania.
Co do ceny to pewnie można po negocjować, ale i tak wydaje mi się ona bardzo przystępna jak na ustnik właśnie tej firmy i tego modelu.
Yeeeessss!!! We like it!
simply... trumpet ... :D

MrTrompetta
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 6
Rejestracja: 17 kwie 2010, 12:08
Instrument/y: Selmer Concept TT Silver
Ustnik/i: Schilke 14, Monette BL4S6, Callet 2
Lokalizacja: Kraków

Post autor: MrTrompetta » 23 kwie 2010, 13:40

Dzięki za odpowiedź. Nie znam tego ustnika, ale wybiorę się do sprzedającego go przetestować, to będę wiedział więcej. Cena nie jest wg mnie bardzo wygórowana, jeżeli ustnik siedzi, tak jak powinien, to każda cena jest dobra za niego. Tak przynajmniej uważam.

ODPOWIEDZ