Blackburn Sonare

Małe, duże, płytkie, głębokie, plastikowe i wygięte...
Awatar użytkownika
NOWAKUS113
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 62
Rejestracja: 20 lut 2011, 12:41
Instrument/y: FAJNA
Ustnik/i: YAMAHA 13c4
Lokalizacja: TU I TAM

Blackburn Sonare

Post autor: NOWAKUS113 » 1 mar 2011, 21:34

Czy warto kupic ustnik http://allegro.pl/ustnik-do-trabki-blac ... 66352.html co o tym myślicie ,dobra jest to firma, i czy wygodnie gra sie na tym

Awatar użytkownika
zgaju
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 749
Rejestracja: 14 kwie 2008, 14:12
Instrument/y: Andreas Eastman ETR-520GS
Ustnik/i: Laskey 68MC
Lokalizacja: Tąpkowice
Kontakt:

Post autor: zgaju » 1 mar 2011, 21:59

Poczytaj sobie o ustnikach na forum. W aukcji wszystko pięknie opisane, z opisu wynika że ustnik sam gra i jest wgl. za****sty, racket fjiuel nie ma lipy.
Temat ustników był przerabiany na forum tysiąc razy.
Firm jest od groma:
v. Bach, yamaha, conn, schilke, warburton, monette, marcinkiewicz, laskey, greg black, curry, no i mógłbym tak wymieniać. Wszystkie te firmy mają małe, duże ustniki, płytkie, głębokie kociołki, wąskie, szerokie ranty, srebrne, złote, V-type, U-type, modele sygnowane, megatony, nie megatony.

Jednemu będzie pasował drugiemu nie. Dla jednego będzie wygodny dla drugiego porażka. Gdyby to tak było, że Blackburn Sonare 3C był nie wiadomo jakim dobrym ustnikiem (skalowo, brzmieniowo, intonacyjnie), to by wszyscy grali na Blackburn Sonare 3C.
Zobacz sobie choćby na profile na forum, każdy użytkownik ma inny ustnik.
Chcesz kupić ustnik? Musisz go wypróbować i pograć na nim, pomyśl sobie że kupisz sobie Monette z fabryki, zapłacisz 900zł i on będzie leżał w szafie, bo nie będzie Ci się na nim komfortowo grało.. pomyślisz sobie "a przecież na forum pisali że to najlepsze ustniki na świecie... "

Gamon727 i Mischa, tych użytkowników mogę Ci polecić, jeśli będziesz chciał kupić ustnik. Doradzą, może dadzą okres na test ustnika. Sam niedawno kupowałem ustnik od Mischki, co prawda do puzonu bratu ale to nie ważne, cena atrakcyjna, ustnik nowy, a na moje pytanie "Co jak by nie odpowiadał bratu?", Michał odpowiedział "odeślesz, ja ci zwrócę kasę i tyle". Zresztą z gamonem też jestem w trakcie negocjacji ;)
Jeżeli pomogłem kliknij "POMÓGŁ"

6. POWOLI DOCHODŹ DO CELU
Jeśli chcesz być dobrym nie możesz się spieszyć. Stopniowo i dokładnie pracuj nad doskonaleniem swych umiejętności i pamiętaj, że człowiek uczy się całe życie.

Awatar użytkownika
NOWAKUS113
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 62
Rejestracja: 20 lut 2011, 12:41
Instrument/y: FAJNA
Ustnik/i: YAMAHA 13c4
Lokalizacja: TU I TAM

Post autor: NOWAKUS113 » 2 mar 2011, 18:31

a maja jakis sklep internetowy aby moc zobaczyc te ustniki

Awatar użytkownika
zgaju
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 749
Rejestracja: 14 kwie 2008, 14:12
Instrument/y: Andreas Eastman ETR-520GS
Ustnik/i: Laskey 68MC
Lokalizacja: Tąpkowice
Kontakt:

Post autor: zgaju » 2 mar 2011, 20:05

napisz do nich. Gamon ma chyba ponad 300 ustników, więc pytaj o jaki chcesz. Mischka też na pewno ma coś ciekawego, a jak nie ma to załatwi.
Jeżeli pomogłem kliknij "POMÓGŁ"

6. POWOLI DOCHODŹ DO CELU
Jeśli chcesz być dobrym nie możesz się spieszyć. Stopniowo i dokładnie pracuj nad doskonaleniem swych umiejętności i pamiętaj, że człowiek uczy się całe życie.

Awatar użytkownika
havk
Moderator
Moderator
Posty: 1564
Rejestracja: 10 kwie 2006, 16:18
Instrument/y: Yamaha 4335G
Ustnik/i: Stomvi 4C Marcinkiewicz 7-S
Lokalizacja: Kraków/Częstochowa

Post autor: havk » 2 mar 2011, 20:21

Jeśli chcesz, to mam na sprzedaż Denis Wick'a 3 w Megatone. Jeśli potrzebujesz ustnika o mocnym, potężnym dźwięku, który nie będzie zbyt głęboki, to ten Denis jest w sam raz dla Ciebie ;)
Jeśli byłbyś zainteresowany szczegółami, pisz na PW lub GG. Pozdrawiam ;)

Awatar użytkownika
NOWAKUS113
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 62
Rejestracja: 20 lut 2011, 12:41
Instrument/y: FAJNA
Ustnik/i: YAMAHA 13c4
Lokalizacja: TU I TAM

Post autor: NOWAKUS113 » 3 mar 2011, 14:11

napisałem do ciebie na email

ODPOWIEDZ