Czas na zmianę ustnika ;]

Małe, duże, płytkie, głębokie, plastikowe i wygięte...
Awatar użytkownika
Szymek996
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 9
Rejestracja: 7 maja 2011, 20:37
Instrument/y: Weltklang
Ustnik/i: Stomvi 3C
Lokalizacja: Szastarka/k.Kraśnika

Czas na zmianę ustnika ;]

Post autor: Szymek996 » 17 maja 2011, 17:10

Gram na trąbce 3,5 lat i chce kupić sobie nowy ustnik taki który by mi na bardzo długo posłużył :lol: i waham się pomiędzy Stomvi 3C a Bachem 3C ewentualnie coś z Schilke lub Yamahy.Chyba że Bacha 1,5C lub 2C nie zabardzo się moge zdecydować :?

Prosze o pomoc ;)

Awatar użytkownika
Immortal4ever
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1882
Rejestracja: 23 cze 2007, 19:58
Instrument/y: Kilka cosi....
Ustnik/i: Vincent Bach CORP. 1C i Bach 7C
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Post autor: Immortal4ever » 17 maja 2011, 18:02

Kolego powiem Ci to co mówię każdemu kto ma taki sam problem jak Ty. Pojedź do sklepu, przejrzyj na allegro, pogadaj ze sprzedawcami i weź na próbę to co chcesz/na co Cię stać. Pograj na tym ustniku z tydzień, dwa i wtedy ostatecznie kup. Nikt Ci tu nie doradzi dobrze co masz wziąć. Każdy z nas jest inny ma inne preferencje i oczekiwania, preferuje inne ranty, inne brzmienie instrumentu itd. Ustnik to kwestia indywidualna... na szczęście wybór jest ogromny więc spokojnie coś sobie wybierzesz.
Już od najmłodszych lat mój spaczony charakter mówi mi, że jestem inny niż ogół śmiertelników. Tu również odnoszę sukcesy.

Awatar użytkownika
Damian Ruskowiak
Ekspert
Ekspert
Posty: 1585
Rejestracja: 20 mar 2008, 11:43
Instrument/y: Bach Strad. 180 37G, CarolBrass 8880L-GSS(D)
Ustnik/i: GR 66L, GR 66MS, JK 5BFL
Lokalizacja: MIEJSKA GÓRKA - WLKP

Post autor: Damian Ruskowiak » 17 maja 2011, 19:21

Dokładnie jak pisze Immortal4ever. Pamiętaj także o tym, że Stomvi 3C to nie to samo co Bach 3C !!!
Nikt teoretycznie nie podpowie Tobie jaki ustnik będzie dla Ciebie najlepszy. Każdy napisze własne odczucia na temat ustnika, na którym grał bądź gra. Najlepsze wyjście - pojechać do dobrze wyposażonego sklepu i popróbować. Ta metoda będzie najbardziej wiarygodna.
"...Walki nie toczy się z instrumentem. Walkę toczy się z samym sobą..." (Vincent Cichowicz)

ODPOWIEDZ