Strona 1 z 1

Tłumiki Wallace - najwyższa jakość, dostępne już w Polsce

: 14 maja 2015, 14:58
autor: ZM Concept
WallaceBrass to firma produkująca profesjonalne, ręcznie konstruowane tłumiki do instrumentów dętych. Zarówno jakość jak wykonanie dostosowane są do potrzeb zawodowców.

Tłumiki WallaceBrass zapewniają stabilne brzmienie w całej skali i w każdej dynamice. obejrzycie prezentacje Adama Rapy:
Cupy: https://www.youtube.com/watch?v=Lsm3HIBA79c
Straighty: https://www.youtube.com/watch?v=LozL6wcl1JM


Tłumiki WallaceBrass są prawdopodobnie najbardziej innowacyjnym produktem na rynku. Posiadają umieszczoną w dnie tłumika ruchomą tuleję, dzięki której można swobodnie regulować stosunek oporu powietrza do natężenia dźwięku. Ten zabieg umożliwia w prosty i szybki sposób na dostosowanie oporu powietrza tłumika do indywidualnych potrzeb grającego.

Seria Compact: kompaktowe tłumiki do niskich instrumentów dętych blaszanych (od flugelhornu do Barytonu), z powodzeniem mieszczą się w czarze instrumentu.

"Naszym celem jest dostarczenie muzykom tłumików, które znacznie zwiększą wydajność ich gry. Firma nieustannie rozwija się o nowe, interesujące produkty z szeroką gamą ustników i naturalnymi, nietoksycznymi smarami do instrumentów włącznie."

Nasza oferta tłumików Wallace:
http://www.music-concept.pl/index.php?id_kat=278
Strona producenta:
http://www.wallacebrass.co.uk/