StarGuardMuffin

Prezentacje naszych zespołów.
Awatar użytkownika
eliasztp
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 800
Rejestracja: 8 sty 2008, 16:31
Instrument/y: Yamaha Xeno
Ustnik/i: Warburton 6M
Lokalizacja: Brzeg

StarGuardMuffin

Post autor: eliasztp » 15 wrz 2008, 16:50

Nazwa: StarGuardMuffin

Data założenia: kwiecień 2008

Historia: Zespół powstał w kwietniu 2008 roku. Pierwsze próby odbywały się w składzie 6 osobowym do debiutu 23 maja w klubie BS w Brzegu. Koncert ten był supportem EWR, od tego czasu ze składu odszedł Paweł Zwierzak Ksiażek. Nastepne kilka koncertów, które okazywały się wspaniała przygodą i zabawą, motywującą do dalszych działań, zagralismy w składzie 5 osobowym: Kamil (voc), Piotrek (tr), Radek(key), Kuba(b), Maciek(dr). Do końca wakacji zagralismy kilka koncertów w klubach i w plenerze. W tym czasie dodalismy utwory do profilu myspace.com. Rozpoczecie sezonu jest przełomem dla zespołu. Starguardmuffin występuje a nastepnie wygrywa Przegląd Zespołów Muzycznych Rock Reggae Festiwal SUPPORT. Nagroda sa pieniadze na wykorzystanie w dowolnym studio w Polsce, koncert na Festiwalu Rock Reggae Festiwal, oraz wiele ciekawych propozycji koncertowych o ktorzych moze w przyszlosci. Niedlugo rusza też nasza strona interentowa gdzie beda wszystkie dostepne zdjecia, nagrania audio i video, wiadomosci o koncertach, imprezach z naszym udzialem i nie tylko. Do zespołu dochodzi też młody, acz bardzo zdolny gitarzysta Szymon Chudy, mamy nadzieje, że wystąpi z nami juz 19 wrzesnia. Starguardmuffin wchodzi też do studia, nagrywane utwory bedą w czesci, lub całosci zarejestrowane w znakomitym Studio Echo w Św. Katarzynie. Jeszcze nie wiemy ile utworów nagramy i kiedy sie ukarzą. Zapraszamy zatem do słuchania tego co juz jest i spokojnego czekania na nastepne utwory. Do zobaczenia na koncertach w Polsce, a moze nie tylko:)

Skład: Kamil Bednarek (voc), Piotr Eliasz (tp), Kuba Wojciechowski (b), Radek Szyszkowski (key), Maciek Pilarz (dr),

Repertuar: reggae

Nagrody: Przegląd Zespołów Muzycznych Rock Reggae Festiwal SUPPORT

Strona www: http://www.myspace.com/starguardmuffin http://www.starguardmuffin.art.pl/

[ Dodano: 2009-03-04, 16:40 ]
JUZ JEST !! wlasnie dzisiaj dostalismy finalna wersje naszych nowych nagran, ktore bedzie mozna uslyszec na http://www.megatotal.pl/starguardmuffin albo kupic na naszych koncertach.
Ostatnio zmieniony 1 sty 1970, 01:00 przez eliasztp, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
barbra
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 6
Rejestracja: 3 lip 2007, 11:20
Instrument/y: westminster - taki sam ma chris botti :D
Ustnik/i:
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: barbra » 4 mar 2009, 17:06

chciałabym wyraźić swoje zdanie na temat zespołu..

początkowo sceptycznie podeszłam do zespołu.. kolejne cośTamMuffin będzie udawało że gra reggae..tymczasem zostałam mile zaskoczona. mój znajomy zaprosił mnie do klubu w którym to miał właśnie grać zespół SGM. nie chciałam na niego iść, ale stwierdziłam, że najwyżej wyjdziemy. i tu spotkało mnie naprawdę przyjemne zaskoczenie. od tamtej pory stałam się wierną fanką, tym bardziej, że gra tam trębacz którego bardzo cenię za jego KUNSZT pracy :P

polecam kawałki:
*przyjaciel
*każdego dnia
*ziemia obiecana
*pragnienia szczyt
*w górę ręce

:D

pozdrowienia dla chłopaków ;P

Awatar użytkownika
waglik
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 375
Rejestracja: 10 lis 2007, 20:54
Instrument/y: CONN 20B U.S.A.
Ustnik/i: 5C
Lokalizacja: Tarnów, Dabrowa Tarn

Post autor: waglik » 4 mar 2009, 21:44

Mam pytanie skąd taka nazwa zespołu ?? ;)
1% talentu 9% szczęścia 90% pracy- przepis na dobrego muzyka.
--->oto ja http://www.youtube.com/watch?v=byNY7jQdFhI

Awatar użytkownika
eliasztp
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 800
Rejestracja: 8 sty 2008, 16:31
Instrument/y: Yamaha Xeno
Ustnik/i: Warburton 6M
Lokalizacja: Brzeg

Post autor: eliasztp » 5 mar 2009, 09:53

JUZ JEST !! wlasnie dzisiaj dostalismy finalna wersje naszych nowych nagran, ktore bedzie mozna uslyszec na http://www.megatotal.pl/starguardmuffin albo kupic na naszych koncertach

A co do nazwy zespołu to wokalista się skopcił i przyszło mu do głowy obrońcy gwiazd muffin, czyli StarGuardMuffin :)

Awatar użytkownika
barteks
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 18
Rejestracja: 12 lis 2010, 15:34
Instrument/y: Trąbka J Michael TR 450 + tłumik DW5531 (cup)
Ustnik/i: J Michael 7C (MTP 5)
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie

Post autor: barteks » 28 gru 2010, 18:51

Bardzo fajna muza!

nazwy na pewno nie zapomnę, jak będzie okazja wybrać się na koncert to się wybiorę,


Powodzenia!
b.
"Górniczo-Hutnicza orkiestra dęta... robi nam papparara, papparara:)" Pogodno

Awatar użytkownika
zibi2507
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 35
Rejestracja: 27 kwie 2010, 15:56
Instrument/y: Trąbka
Ustnik/i: Monette B4 PRANA
Lokalizacja: Polska

Post autor: zibi2507 » 25 lut 2011, 15:49

Dzięki temu forum i temu działowi Zespoły usłyszałem Was pierwszy raz i jestem zachwycony waszą robotą a przede wszystkim mądrymi nie oklepanymi ( jak to już jest w tej dzisiejszej muzyce) tekstami i nie tuzinkową oprawą muzyczną!

Gratuluję i pozdrawiam!

Grajcie tak dalej!

Bless :)
To co umysł może sobie wymarzyć może także osiągnąć!

ODPOWIEDZ