Strona 1 z 1

Zapraszam was na mojego bloga

: 10 sty 2015, 20:59
autor: bartrivtriku
Zapraszam was na mojego bloga dotyczącego trąbki. Adres: http://bartris.blogspot.com/

: 10 sty 2015, 21:38
autor: andrzej-199017
Nie wystarczy Ci że jesteś na tym forum?

: 10 sty 2015, 22:26
autor: bartrivtriku
Ciekawie będzie jeśli poznacie mnie ciut bliżej-po to prowadzę bloga

: 10 sty 2015, 22:39
autor: Maciek W
bartrivtriku, nie żebym coś do Ciebie miał, ale dość mocno wydaje mi się, że po prostu gwiazdorzysz ;) Prawdopodobnie naoglądałeś się YouTubowych gamerów, sodówa strzeliła do głowy i próbujesz zrobić z siebie gwiazdę. Niestety w tej branży tak to nie działa ;)
Pozdrawiam :trumpet:

: 10 sty 2015, 22:49
autor: seba7207
Moim skromnym zdaniem, jeśli chłopak chce się pokazać to jego prywatna sprawa. Obserwując trendy zauważa się, że każdy che się wypromować. Ja nie skreślałbym i nie krytykował tak od razu. Kto wie, może to następca Marsialis'a? Jego choice ;)

: 11 sty 2015, 17:09
autor: bartrivtriku
Maciek W, Wcale nie mam zamiaru gwiazdorzyć (snickersa mam pod ręką XD) po prostu chciałbym trochę szerzej pokazać swoje zainteresowanie, i zarazić nim innych :D

: 11 sty 2015, 19:23
autor: drmarcin1
Po pierwsze gama E-dur piszemy z dużej litery.Małymi literami wyróżniamy gamy molowe.Ciekawe czym ty kolego chcesz mnie oczarować jak ja to przerabiałem co ty teraz 30 lat temu?

: 12 sty 2015, 00:42
autor: Maciek W
bartrivtriku, wszystko fajnie, pięknie, ale np. dla mnie gra na trąbce to nałóg (i to dosłownie) i jakoś się z tym nie obnoszę ;) Jeśli chcesz pokazywać innym swoje pasje i zamiłowania, to nie rób tego przez internet, tylko weź się porządnie do pracy i pokaż efekt swojej pracy z jak najlepszej strony na żywo, NIE GWIAZDORZ, a na pewno zostaniesz dostreżony :) I nie myśl, że chcę Ci zrobić na złość, ale z może niezbyt wielkiego, ale jakiegoś tam doświadczenia wiem, że jeśli jesteś w czymś dobry i pokażesz się z tym publicznie, to ludzie i tak cię dostrzegą :) I najważniejsze - NIE RÓB NICZEGO POD PUBLIKĘ

: 12 sty 2015, 21:09
autor: bartrivtriku
9. NIE POPISUJ SIĘ

Nigdy się nie popisuj - graj dla samej muzyki. Po pierwsze dlatego, że nie będziesz lubiany, a po drugie dlatego, że "kto gra dla aplauzu tylko tyle dostaje"

Maciek W,
rozumiem i nie mam zamiaru się popisywać. Powyższe zasady mam powieszone nad łóżkiem, i widzę je co rano. Motywują mnie-i prowadzą torem muzyki :lol: , poza tym nie mam ochoty rozgłaszać całemu światu jakieś niby "annuntio vobis gaudum magnum-habemus gwiazdor"-z natury jestem skromny.

: 12 sty 2015, 21:37
autor: Maciek W
Po raz kolejny nie chcę się z Tobą kłócić lub też wchodzić w jakieś większe dyskusje, ale pozwolę sobie zacytować coś z Twojego ostatniego posta:
"z natury jestem skromny".
Skoro uważasz, że jesteś skromny, to po co Ci ten cały blog? Też jestem skromny i jakoś nie zrobiłem (i nie mam zamiaru robić) bloga/poradników/nagrań dot. metod nauczania czy mojego życia prywatnego, bo po prostu jest to zbędne :) I w tym momencie wielu ludzi poszłoby za mną :D
A poza tym co do popisywania muszę Cię trochę sprostować ;) Jeżeli będziesz się ciągle popisywał, to dla innych stanie się to nudne, a dla samego Ciebie może to być czynnik, który inni wykorzystają przeciwko Tobie, ale jeśli Twój popis nie będzie częsty i będzie to popis "sytuacyjny", to w nowym środowisku możesz złapać nowe (lepsze lub gorsze) kontakty (aktualnie sam jestem w nowym miejscu/położeniu i taki lekki popis sytuacyjny na pewno mi nie zaszkodził, a wręcz przeciwnie - ludzie otworzyli się na mnie, a ja na nich). Czyli krótko mówiąc - jeśli wiemy kiedy i jak się popisywać, to wyjdzie to nam na dobre :D
Kolejny raz pozwolę sobie zacytować coś z Twojego ostatniego posta:
"kto gra dla aplauzu tylko tyle dostaje"
Jeśli wpadniesz kiedyś do Bydgoszczy i będziesz już dorosły, to idziemy pić na mój koszt :mrgreen:
To są święte słowa stary :D Oby tak dalej :)
Pozdrawiam :trumpet:

: 13 sty 2015, 10:49
autor: Kamil
Cześć bartrivtriku,
Gratuluję odwagi otwarcia własnego bloga, wiem, jak wielkie to wyzwanie.
Tak jak koledzy zauważam, że podchodzisz do tego z młodzieńczym porywem - nic dziwnego... ;) Nie zamierzam bynajmniej krytykować pomysłu, tylko z takiej pozytywnej energii może z czasem powstać coś wartościowego. Przy odpowiedniej wiedzy i ilości włożonej pracy. Warto spróbować!

Życzę weny i konstruktywnej krytyki. :) Powodzenia!

: 13 sty 2015, 14:08
autor: bartrivtriku
Maciek W, dobra dzięki za rady :lol: :mrgreen: :D ;) :] :) :trumpet: 8)

: 13 sty 2015, 16:11
autor: Robert
Jeśli blog będzie Cię motywować do nauki, to czemu nie? Zobaczysz jak będzie dalej z poczytnością. Może wpisy zachęcą też innych do grania. Reakcje internautów będą różne i na to musisz się przygotować. Osobiście uważam, że jest to trochę dziwne, ale pewnie się nie znam ;). Teksty po angielsku mają trochę błędów. Dobrze jakby ktoś je poprawił.

: 15 sty 2015, 20:39
autor: Waldek Krukowski
bartrivtriku, Gratuluję!!! Blog super, prowadzenie a w szczególności film - ŚWIETNE! bardzo ujęła mnie jego realizacja.
Większości ludzi ( w tym mnie) brakuje głównie odwagi aby zrobić coś podobnego. Jesteś młodym, acz rozgarniętym chłopakiem. Rób to, co Ci w duszy gra, wszak do odważnych świat należy. Powodzenia :trumpet: