Ciekawy program

Film, internet, sport, polityka i wszelkie inne sprawy...
Awatar użytkownika
corey
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 8
Rejestracja: 29 wrz 2006, 22:08
Instrument/y:
Ustnik/i:
Lokalizacja: Krakov

Ciekawy program

Post autor: corey » 15 maja 2007, 21:56

Bardzo interesujący program szczególnie dla tych, którzy potrzebują lini melodycznych utworów, do których ciężko znaleźć nuty. Program ten umożliwia odczytanie nut z sekwencji midi oraz dowolną jego modyfikację (np: zmiana tonacji itp.). Funkcjonuje on także jako edytor nut. Przy odsłuchu pozwala także na dowolną modyfikację instrumentalną (tzn., że jeśli utwór midi zapisany w wersji fortepianowej czy też melodię odgrywa jakikolwiek inny instrument można go dowolnie zamienić na inny, np. na trąbkę [a także posłuchać wykonania na tym instrumencie]. Możliwe jest także odsłuchanie każdej lini melodycznej osobno, wyłączając pozostałe instrumenty). Jeśli chodzi o utwory midi to są ogólnie dostępne.
Mi osobiście program ten bardzo się przydaje dlatego też go polecam.
Może i Wam się przyda. :wink:

Można go ściągnąć z tej strony (do wyboru sa dwie wersje: Notation Musician i Notation Composer) :

http://www.notation.com/midinotatedownload.htm

Awatar użytkownika
havk
Moderator
Moderator
Posty: 1564
Rejestracja: 10 kwie 2006, 16:18
Instrument/y: Yamaha 4335G
Ustnik/i: Stomvi 4C Marcinkiewicz 7-S
Lokalizacja: Kraków/Częstochowa

Post autor: havk » 16 maja 2007, 14:58

Mam go juz od dłuzszego czasu, lecz niestety probgram jest płątny :( licencja jest 30-dniowa, lecz nie mniej jednak go polecam. Co prawada wygrywa z nim Guitar Pro, ale ten tez moze sie komus przydac ;)

Awatar użytkownika
corey
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 8
Rejestracja: 29 wrz 2006, 22:08
Instrument/y:
Ustnik/i:
Lokalizacja: Krakov

Post autor: corey » 20 maja 2007, 20:03

Wiem, że to tylko 30 dniowa wersja ale ja mam ją już pół roku i cały czas działa ... :grin:
Może to tylko mi się tak udało :razz: . Jeśli chodzi o GuitarPro to mi nie przypadł do gustu ale ogólnie daje radę :wink:

Awatar użytkownika
KARI
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 133
Rejestracja: 26 sie 2006, 20:49
Instrument/y: KANSTUL 700
Ustnik/i:
Lokalizacja: GNIEZNO

Post autor: KARI » 26 lip 2007, 20:47

Lepszy jest NoteWorthy Composer on też umożliwia odtwarzanie midi dokładnie tak jak ten z linQ.
Sam go używam i jest super.
Przyjaciel nigdy nie powinien zbyt wysoko oceniać naszych zalet a wróg powinien przeceniać nasze wady.

ODPOWIEDZ