Forumowe spotkanie- pobijmy rekord

Film, internet, sport, polityka i wszelkie inne sprawy...
Awatar użytkownika
gonzo88
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 71
Rejestracja: 25 wrz 2010, 22:17
Instrument/y: Yamaha YTR-2355
Ustnik/i: Vincent Bach 5C
Lokalizacja: Świętokrzyskie

Forumowe spotkanie- pobijmy rekord

Post autor: gonzo88 » 3 maja 2012, 18:36

Gdy przeglądałem dzisiaj nowości na forum, jak zwykle postanowiłem sprawdzić statystki. Mimo, że robię to dość często to dopiero dzisiaj przyszedł mi do głowy pewien pomysł. W owych statystykach widnieje tako oto informacja: "Najwięcej użytkowników 70 było obecnych Sob 11 Wrz, 2010". Największy ruch na stronie był prawie dwa lata temu.

W związku z powyższym proponuję ustanowić nowy rekord :) Takie wspólne spędzanie czasu na forum może ożywić dyskusję (nie będziemy musieli czekać na odpowiedzi bo będą powstawały "od ręki"), ale również będzie sprawdzianem wytrzymałości naszej strony na obciążenia. Dodatkowo będzie to pewne urozmaicenie, wspólne bicie rekordu. Jest nas ponad 2,5tys. zarejestrowanych użytkowników- zobaczmy ile z nas tworzy czynną część serwisu.

Ustalmy wspólnie konkretny termin dając wszystkim czas na przeczytanie informacji. Sądzę, że niedziela jest dniem najbardziej odpowiednim, ponieważ wówczas większa część z nas będzie miała wolne. Jeśli administracja wyraziłaby zgodę na taki event, mogłaby wówczas zamieścić ogłoszenie o takim wydarzeniu w widocznym miejscu, tak aby każdy mógł je przeczytać.

Moja sugestia jest następująca: 20 maja 2012r. godzina 20:00. Proszę o wasze zdanie na temat samego pomysłu jak i terminu.

Awatar użytkownika
Damian Ruskowiak
Ekspert
Ekspert
Posty: 1585
Rejestracja: 20 mar 2008, 11:43
Instrument/y: Bach Strad. 180 37G, CarolBrass 8880L-GSS(D)
Ustnik/i: GR 66L, GR 66MS, JK 5BFL
Lokalizacja: MIEJSKA GÓRKA - WLKP

Post autor: Damian Ruskowiak » 3 maja 2012, 21:54

gonzo88, pomysł fajny i ciekawy :) Myślę, że Admin nie będzie miał nic przeciwko ale poczekajmy na Jego stanowisko. Ja jestem jak najbardziej ZA. Trzeba tylko dograć czy proponowany przez Ciebie termin będzie dobrym w takim sensie aby spełnić założenia pobicia rekordu :) Trzeba oczywiście ostateczny termin ogłosić ogółowi :) :) :) Poczekamy jaki będzie oddzew.
"...Walki nie toczy się z instrumentem. Walkę toczy się z samym sobą..." (Vincent Cichowicz)

grulek1
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 8
Rejestracja: 21 sie 2011, 16:06
Instrument/y: Holton ST550 Admiral MF
Ustnik/i: Vincent Bach Corp.1 1/2C , Monette B2S3 Prana
Lokalizacja: Polska

Post autor: grulek1 » 4 maja 2012, 02:23

Bardzo dobry pomysł. Zatem czekamy na decyjzę szefostwa :)
¨Nie obawiam się przeciwnika, który trenował tysiąc kopnięc, tylko tego, który trenował jedno kopnięcie tysiąc razy.¨ (Bruce Lee)

t.wrona
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 15
Rejestracja: 30 mar 2012, 11:46
Instrument/y: Getzen Eterna II 700
Ustnik/i: Bach 3C
Lokalizacja: Wronów

Post autor: t.wrona » 4 maja 2012, 12:34

również popieram.

Awatar użytkownika
Kamil
Administrator
Administrator
Posty: 1370
Rejestracja: 16 cze 2006, 19:52
Instrument/y: B&S 3137
Ustnik/i: Marcinkiewicz E17, JK 3C
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: Kamil » 8 maja 2012, 17:55

W ramach rozsądku proszę - jak przesadzicie z odsłonami, to się serwer rozsypie i tyle z tego będzie. ;)

Popieram, dołączę! :]
„Life is something like a trumpet. If you don't put anything in, you won't get anything out.”

Doula - Holistyczne Wsparcie Okołoporodowe

ODPOWIEDZ